دسته‌ها
دانلود فیلم

جنگ ستارگان: چشم اندازها – تیزر سری جدید انیمه را تماشا کنید

هفت استودیوی انیمیشن ژاپنی استعداد و چشم انداز منحصر به فرد خود را به این موضوع ارائه می دهند جنگ ستارگان: چشم اندازها، مجموعه ای از فیلم های کوتاه اصلی متحرک ، پخش شده در 22 سپتامبر از دیزنی +.

به عنوان اولین اقدام رسمی برای ساخت انیمه ، هر “Star Wars: Vision” کوتاه دارای یک حساسیت منحصر به فرد ژاپنی است که از بسیاری جهات با لحن و روح داستان پردازی جنگ ستارگان همسو است. از همان ابتدا ، داستان هایی که در کهکشان جنگ ستارگان روایت می شوند ، اساطیر ژاپن و فیلم های Akira Kurosawa را از تأثیرات بسیاری برشمرده اند و این چشم اندازهای جدید ، از طریق سبک انیمیشن و چشم انداز منحصر به فرد هر استودیوی انیمه ، میراث فرهنگی را بیشتر کشف خواهد کرد.

فیلم پیشنهادی  Paul Verhoeven’s Benedetta یک تریلر دریافت می کند

https://www.youtube.com/watch؟v=b9Gr9gKFxpE

استودیوهای انیمیشن فاش شده شامل Kamikaze Douga ، Geno Studio (Twin Engine) ، Studio Colorido (Twin Engine) ، Trigger ، Kinema Citrus ، Science Saru و Production IG بودند. هر استودیو برای تحقق بخشیدن به چشم اندازهای خود از کهکشان بسیار دور ، از سبک انیمیشن و داستان سرایی خود استفاده خواهد کرد.

ژاکی لوپز (تهیه کننده اجرایی) ، جیمز واگ (تهیه کننده اجرایی) ، جاش ریمز (تهیه کننده اجرایی) و جاستین لیچ از کوبیک پیکچرز (تهیه کننده اجرایی) و کاناکو شیراساکی (تهیه کننده) از لوکاس فیلم از این استودیو بودند و هنگام ارائه عنوان و اولین جزئیات هر کوتاه ، طرفداران نگاه ویژه ای به محیط و هنر مفهومی داشته باشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *