دسته‌ها
دانلود فیلم

جنگ پیشین یاکوزاها بر سر بهترین فروشگاه رامن در توکیو در تریلر بازی Tokyo Dragon Chef

توزیع سفالین از انتشار اکشن کمدی جنون آمیز ژاپنی خود خبر داده است ، سرآشپز اژدهای توکیو. پشت دوربین کارگردان مشهوری است ، یوشیهیرو نیشیمورا، مسئول بازدیدهای فرقه ای مانند ‘پلیس توکیو گور’ و Machine Meatball Machine: Kodoku ’ و مدیر ویژه FX از شین گودزیلا.

https://www.youtube.com/watch؟v=YT8lhH_I10E

مالک توزیع سفالین جوی لئونگ از اینکه این فیلم به مخاطبان انگلیس خواهد رسید بسیار هیجان زده شد. “همه در حال حاضر باید روحیه خود را بالا ببرند و این ترکیبی از رقابت های یاکوزا ، داستان موفقیت آشپزی و موسیقی متنوع و رنگارنگ مواد مورد نیاز یک دستور العمل دیوانه کننده و نشاط آور است که فقط کارگردانان ژاپنی مانند یوشیهیرو نیشیمورا می توانند آن را ارائه دهند. این یافته عالی ماست ، این معادل فیلم حفر جعبه برای سوابق و یافتن سنگهای قیمتی است که می دانید مردم فقط با وجود ترکیبی از بازیگران مشهور قدیمی ، جوان یوتیوب و بت های پاپ ، می دانند که مردم فقط آن را دوست خواهند داشت. “

در این فیلم بازیگران یاسوكاز موتومیا (خشم كودا ، قبرستان افتخار) ، یوشیوكی یاماگوچی (قبیله توكیو ، Blade Of The Immortal) ، هیتوشی اوزاوا (پلیس خشن) ، اوزاوا كازویوشی (امتیاز) ، تاك ساكاگوچی (در مقابل ، دوباره متولد شده) و خوانندگان بازی می كنند. رین یوشیدا ، میشی و یوتارو.

فیلم پیشنهادی  ملیسا مک کارتی و اوکتاویا اسپنسر ابرقهرمانان تریلر Thunder Force هستند

سرآشپز اژدهای توکیو یک تزریق خنده دار و بزرگ از Blues Brothers و Tampopo است – هنرهای رزمی ، موسیقی و البته رامن!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *