دسته‌ها
دانلود فیلم

جهان Terminator در Netflix در یک مجموعه انیمیشن کاملا جدید در حال گسترش است

نت فلیکس و چتر بازی یک سری انیمیشن جدید را بر اساس موفقیت جهانی اعلام کرده اند نابود کننده حق رای دادن ، اولین اقتباس تلویزیونی انیمیشن از این امتیاز. این مجموعه با مشارکت Production I.G (Ghost in the Shell: SAC_2045، B: The Start) تولید می شود که Netflix از سال 2018 با آنها خط تولید تولید دارد.

ماتسون تاملین (Project Power ، The Batman) Showrunner / تهیه کننده اجرایی خواهد بود. هنوز در مورد زمان تنظیم مجموعه انیمیشن در جدول زمانی Terminator هیچ صحبتی نشده است.

اگر قصد دارید حق امتیاز Terminator را ادامه دهید ، من فکر می کنم که یک نمایش انیمیشن بهترین راه است و امیدوارم که آنها کمی تغییر کنند.

ماتسون تاملین سای “هر کسی که نوشتن من را می داند می داند که من به نوسانات بزرگ و رفتن به قلب اعتقاد دارم. من افتخار می کنم که Netflix و Skydance به من این فرصت را داده اند تا به Terminator نزدیک شوم به گونه ای که قراردادها را شکسته ، انتظارات را برانداز می کند و روده واقعی دارد. “

جان Derderian ، Netflix ، معاون رئیس ژاپن و انیمه اضافه کرد “نابودگر” یکی از شاخص ترین داستان های علمی-تخیلی است که تاکنون خلق شده است – و با گذشت زمان فقط بیشتر به دنیای ما مربوط می شود. مجموعه انیمیشن جدید این جهان را به روشی کشف خواهد کرد که قبلاً هرگز انجام نشده است. نمی توانیم منتظر طرفداران باشیم تا این فصل جدید شگفت انگیز را در جنگ حماسی بین ماشین ها و انسان ها تجربه کنند. “

فیلم پیشنهادی  X-Men Short Short: Gambit - بازی For Keeps

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *