دسته‌ها
دانلود فیلم

جوایز مجازی TIFF 2020 اعلام شد

نهمین سال پوشش خبری جشنواره بین المللی فیلم تورنتو منعکس کننده یک تغییر چشمگیر در عادات مشاهده بود که قبل از همه گیری COVID-19 وجود داشت. نبرد بین تئاترها و سرویس های پخش در آوریل 2018 هنگامی که تحت فشار انجمن غرفه داران فرانسوی FNCF ، برجسته شد ، جشنواره فیلم کن نمایش فیلم های منتشر شده توسط Netflix را ممنوع کرد. مانند هر مورد دیگری ، موافقان و مخالفان هر دو روش مشاهده هستند. تئاترها از یک فضای حماسی بصری و صوتی در یک فضای مشترک استفاده می کنند. من از دیدن خاطره خوبی دارم پیروزی در حالی که اعضای تماشاگر به شدت تشویق و تمجید می کنند انگار که در واقع یک مسابقه واقعی فوتبال را مشاهده می کنند. با این حال ، قیمت مالی بخشی از آن تجربه بدون افزایش قابل توجه کیفیت ارائه تئاتر ، ده برابر شده است. پخش جریانی برای پر کردن خلا timeهای زمانی در حال حرکت یا در خانه عالی است ، اما در این روند ، فیلم ها از یک رویداد فرهنگی به یک محصول مصرفی یکبار مصرف تبدیل شده اند.

در پایان ، بررسی واقعی آنچه در 45 بود چگونه بودهفتم جشنواره بین المللی فیلم تورنتو باید 61 فیلم / مجموعه تلویزیونی و 36 فیلم کوتاه را در مقایسه با نسخه فیزیکی قبلی که دارای 245 ویژگی ، 82 کوتاه و شش سریال بود ، ارائه دهد؟ این موضوع آرامتر بود زیرا من مجبور نبودم ساعت 5 صبح بلند شوم ، در مجموع سه ساعت را در حمل و نقل عمومی بگذرانم ، در صف بایستم ، با عجله به غربالگری بعدی بپردازم و هنگام رسیدن به خانه نظرات خود را بنویسم. همه چیز خیلی سریعتر بود. به محض دیدن فیلم ، قبل از رفتن به فیلم بعدی ، نظر خود را می نوشتم. من همچنین توانستم هر شب پدر و مادرم در هنگام نمایش بسیار جالب به من ملحق شوند. نکته منفی عدم امکان مصاحبه با فیلمسازان حضوری بود ، در غیر این صورت فرصتی برای این کار نداشتم و نمی توانستم با ساکنین اطرافم که از سراسر جهان آمده اند و از طرفداران تا حرفه ای های صنعت صحبت می کنند صحبت کنم. .

در یک بیانیه مطبوعاتی ، مدیر هنری TIFF و رئیس آن کامرون بیلی اظهار داشت ، “TIFF 2020 سالی بود که به زودی فراموش نمی کنیم. طی 10 روز گذشته ، جامعه را به معنای واقعی تجربه کرده ایم. همه گیر شدیداً به TIFF ضربه زد و ما با بازگشت به الهام اصلی خود پاسخ دادیم – تا بهترین فیلم را به بیشتر مخاطب ممکن برسانیم و نگاه مردم به دنیا را از طریق فیلم متحول کنیم. ” در مورد آنچه جایزه شایسته ارزیابی شد ، عشایر جایزه معتبر People’s Choice Award را از آن خود کرد ، جایزه مستند People’s Choice به آن اهدا شد هندی ناخوشایند و سایه در ابر با جایزه جنون نیمه شب مردم انتخاب شد. از دیگر افتخارات این جشنواره می توان به جوایز Amplify Voices برای هندی ناخوشایند، شاگرد، و شب پادشاهان، جایزه FIPRESCI به شروع و جایزه NETPAC به غزه مون آمور و همچنین جوایز Tribute به آنتونی هاپکینز ، کیت وینسلت ، ترنس بلانچارد ، کلوئه ژائو ، میرا نیر و تریسی دیر.

فیلم پیشنهادی  نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Parasite ، El Camino ، Alone ، Tremors: Shrieker Island ، The Flintstones و موارد دیگر

مورد علاقه شخصی من است عشایر که حتی اگر جشنواره با ظرفیت کامل برگزار شود ، همچنان مورد توجه جوایز قرار خواهد گرفت زیرا کلوئه ژائو قادر به اجرای یک تور دلفورس توسط فرانسیس مک دورماند بود که لطیف ، طبیعت گرایانه و از نظر احساسی تأثیرگذار است. برنده شدن در اسکار سوم یک احتمال قوی برای مک دورمند است. سه مستند جذاب و کاملاً متفاوت از یکدیگر بودند. MLK / FBI با کاوش در روابط متضاد مارتین لوتر کینگ و FBI ، بیننده تاریخی از شکاف نژادی در آمریکا فراهم می کند ، ورنر هرتزوگ ، فیلمساز برای سومین بار با آکادمیک کلایو اوپنهایمر همکاری می کند تا علم را سرگرم کننده و روشن با گلوله آتشین: بازدیدکنندگان از Darker Worlds، و به یک صنعت طاقچه درمان عجیب و غریب لذت بخش داده می شود شکارچیان ترافل. با وجود یک شب در میامی با یک هیجان زیاد بازی کردن کینگزلی بن آدیر در نقش مالکوم ایکس بسیار هیاهو شد. این کار با او انجام می شود که وظیفه ناشکرانه آنتاگونیست بودن را دارد. تعجب دلپذیر بود Wolfwalkers توسط استودیوی انیمیشن ایرلندی Cartoon Saloon که در حال ساخت کاتالوگ رقیب Pixar ، Studio Ghibli و Laika است. تخیل خلاق و داستان سرایی که با مارک تجاری تصاویر سلتیک تزریق شده است ، چرخش تازه ای در افسانه های گرگینه و توانمندسازی زنان ایجاد می کند و آن را به یک مدعی جدی اسکار تبدیل می کند. و این یک بسته بندی تا سالگرد دهه من در سال آینده است که ممکن است منجر به اجرای نسخه ترکیبی در مقیاس بسیار بیشتری شود. اکنون دیدن آن به صورت شخصی و مجازی بسیار جالب خواهد بود!

Trevor Hogg یک ویرایشگر و نویسنده فیلم مستقل است که در حال حاضر در کانادا اقامت دارد. او را می توان در LinkedIn یافت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *