دسته‌ها
دانلود فیلم

جودی ویتاکر و کریس چیبالال برای ترک دکتر هو در سال 2022

از زمان آغاز فیلمبرداری برای دکتر سیزدهم در سال 2017 ، مسئول TARDIS بود ، Showrunner کریس چیبنال و دکتر سیزدهم ، جودی ویتاکر، تأیید کرده اند که آنها از معروف ترین جعبه پلیس روی زمین – و جهان حرکت می کنند.

با یک سریال شش قسمتی رویداد که برای پاییز اعلام شد و دو ویژه برنامه برای سال 2022 در نظر گرفته شده است ، بی بی سی یکی از آنها خواستار ماجراجویی نهایی طولانی تری برای پزشک سیزدهم شده است ، تا قبل از دکتر سه گانه ویژه را برای سال 2022 تشکیل دهد. یک بار دیگر بازسازی می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=pNb51OwYO6M

پس از به دست گرفتن هدایت نمایش ، کریس چیبنال تصمیم اساسی را گرفت و جودی ویتاکر را به عنوان اولین پزشک زن انتخاب کرد. او همچنین “معروف” را آورد توسین کول (رایان) ، ماندیپ گیل (یاز) و بردلی والش (گراهام) ، و تحسین ها را بنویسید ساچا داوان بعنوان آخرین تجسم استاد ، بعلاوه جو مارتین به عنوان پزشک فراری مرموز ، شخصیت ها ، لایه ها و پیچ و تاب های جدیدی را به اساطیر نمایش اضافه می کند.

فیلم پیشنهادی  Tove - تریلر را برای بیوپیک خالق Moomins Tove Jansson تماشا کنید

اپیزودهایی مانند رزا ، شیاطین پنجاب و Spyfall با تحسین منتقدان و تقدیر از جوایز ، از جمله دو نامزد BAFTA Must See Moment ، همراه با چندین جایزه تلویزیون ملی ، BAFTA Cymru ، TV Choice ، Screen Nation ، Hugo ، Saturn. و نامزدهای منتقدان. در دوره تصدی کریس ، این سریال نشان تلویزیونی بهترین های سال Visionary Awards ، جایزه راکی ​​کانادا را از جشنواره تلویزیونی BANFF برای بهترین سریال های علمی تخیلی و ژانر دریافت کرده است ، در حالی که ماندیپ گیل و وینای پاتل با برندگان جوایز شرق چشم شناخته شدند. مجموعه 2020 برنده بهترین نمایش علمی تخیلی شد که توسط خوانندگان رادیو Times.com رای داده شد ، و از رقابت بین The Mandalorian ، Lucifer و The Boys ، و همچنین برنده بهترین لحظه و باورنکردنی ترین پیچش از جوایز Digital Spy Reader Awards 2020 ، برای فراری از جودون و معراج سایبرمن. در سال 2019 ، کل بازیگران و خدمه فعلی توسط دانشگاه شفیلد هالام برای کار در این برنامه به دکترای افتخاری اعطا شدند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *