دسته‌ها
دانلود فیلم

جوردن وگت-رابرتز برای کارگردانی یک فیلم اکشن زنده بر اساس جهان نمادین گوندام

جوردن وگت-رابرتز قرار است اولین نسخه از فیلمهای سینمایی Sunrise’s Legendary برای اولین بار در اکشن زنده کارگردانی و تولید کند گوندام برای نت فلیکس.

برایان کی وان در حال نوشتن فیلمنامه و همچنین تهیه کنندگی اجرایی پروژه با نظارت کیلی بوتر به نمایندگی از Legendary با طلوع خورشید تیم خلاق

حق رای دادن انیمیشن Mecha و داستان علمی تخیلی بسیار مشهور مالکیت چند میلیارد دلاری Sunrise است که در سال 1979 ایجاد شده است و باعث ایجاد یک جهان چند سکویی شده است که شامل انیمه تلویزیونی ، مانگا ، فیلم های انیمیشن ، بازی های ویدیویی ، مدل های پلاستیکی ، اسباب بازی ها و رمان ها است. در میان رسانه های دیگر. گوندام تقریباً چهل سال پس از تأسیس خود بر درآمد Bandai Namco تسلط دارد.

داستان نسخه زنده فیلم Gundam تحت فشار قرار گرفته است اما سریال اصلی Gundam در قرن جهانی جریان دارد ، دورانی که در آن جمعیت روزافزون بشریت باعث مهاجرت مردم به مستعمرات فضایی شده است. سرانجام ، افرادی که در مستعمرات زندگی می کنند به دنبال خودمختاری خود هستند و علیه مردم ساکن روی زمین جنگ استقلال را آغاز می کنند. از طریق فجایع و اختلافات ناشی از این درگیری انسانی ، نه تنها بلوغ شخصیت اصلی ، بلکه اهداف دشمنان و مردم اطراف نیز با حساسیت به تصویر کشیده می شود. نبردهای داستان ، که در آن شخصیت ها خلبان ربات هایی هستند که به عنوان لباس موبایل شناخته می شوند ، بسیار محبوب هستند. جهان گوندام مملو از داستانهای عاشقانه و درگیری فراوان همراه با نبردهای محبوب گوندام است که در آن شخصیت ها لباس ربات هایی به نام Mobile Suits را به کار می گیرند.

فیلم پیشنهادی  در تریلر جدید F9 همه چیز سریع و خشمگین است

پیش از این Vogt-Roberts برای کارگردانی KONG: SKULL ISLAND تازه تأیید شده 2017 با Legendary همکاری کرده بود که با فروش بیش از 566 میلیون دلار در باکس آفیس در سراسر جهان کار کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *