دسته‌ها
دانلود فیلم

جک کوئید و آلیس لی صداپیشگی بازی “ماجراهای من” را با سوپرمن بر عهده دارند

HBO Max و شبکه کارتون امروز یک سفارش سری دو فصل برای اعلام کرد ماجراهای من با سوپرمن یک مجموعه انیمیشن کاملاً جدید برای بچه ها و خانواده به دنبال ماجراهای کمدی و عاشقانه اکشن ، پر از اکشن سوپرمن و لوئیس لین. تولید شده توسط انیمیشن برادران وارنر (WBA) و بر اساس شخصیت های DC ، ماجراهای من با سوپرمن کلارک کنت ، لوئیس لین روشن و رانده شده و بهترین دوستشان جیمی اولسن در حالی که شروع به کشف اینکه چه کسی هستند و همه چیزهایی را که می توانند با هم به عنوان یک تیم گزارشگر تحقیقاتی در Daily Planet انجام دهند ، با بیست ساله آشنا می شود. این خبر امروز توسط امی فریدمن ، رئیس برنامه کودک و خانواده ، برادران وارنر اعلام شد.

“سوپرمن همچنان یکی از شاخص ترین و دوست داشتنی ترین ابر قهرمانان جهان است” امی فریدمن ، رئیس برنامه کودک و خانواده ، از برادران وارنر گفت. “این برداشت تازه از تیم انیمیشن برادران وارنر یک کلارک کنت مدرن و قابل استفاده را ارائه می دهد در کنار یک لوئیس لین ترسناک و باهوش ، که در حال انجام کارهای کوچک بزرگسالی و تلاش برای نجات جهان هستند.”

“همکاری بسیار خوبی با Cartoon Network و HBO Max برای آوردن DC Super Heroes بیشتر به سیستم عامل به روشهای جدید و خلاقانه جالب بوده است” گفت سام رجیستر ، رئیس استودیوی انیمیشن و کارتون برادران وارنر. “این اولین مجموعه انیمیشن سوپرمن است که طی سالهای متمادی ارائه شده است و ما می خواهیم داستان سوپرمن خود را از طریق سه نفره کلارک ، لوئیس و جیمی تعریف کنیم – روابط پویایی که به آنها امکان می دهد داستان های غنی ، سریال و جذاب را در حالی که زندگی آنها را به عنوان افراد و آنها بررسی می کنیم ، به عنوان دوست با هم سفر کنید. “

ماجراهای من با سوپرمن توسط انیمیشن برادران وارنر تولید شده است. Sam Register (Teen Titans Go!) به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت می کند. جیك ویات (Invader Zim: Enter the Florpus) و برندان كلوگر (ولترون: افسانه مدافع) به عنوان تهیه كننده های اجرایی و جوزی كمبل (She-Ra و شاهزاده های قدرت) به عنوان تهیه كننده مشترک در آن حضور دارند.

فیلم پیشنهادی  Vertical Entertainment Trust را با بازی Victoria Victoria و Matthew Daddario انتخاب می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *