دسته‌ها
دانلود فیلم

جیسون سودیدیس در اولین نگاه ما به سری جدید کمدی Apple TV + ، تد لسو است

سیب اولین نگاه را رونمایی کرده است تد لاسو، یک سری جدید کمدی اصلی از جیسون سودیدیس و بیل لارنس، که در سراسر جهان در Apple TV + ، همراه با مجموعه ای از سریال ها و فیلم های اصلی تحسین شده و برنده جایزه ، در جمعه 14 اوت اجرا می شود.

علاوه بر بازیگران بازی ، Sudeikis در کنار تهیه کننده اجرایی است بیل لارنس (“اسکراب”) از طریق Doozer Productions ، با همکاری وارنر تلویزیون و تلویزیون جهانی ، بخشی از محتوای NBCUniversal. جف اینگولد Doozer همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی با لیزا Katzer به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت می کند. این سریال توسط جیسون سودوییس و بیل لارنس و جو کلی و برندا هانت ساخته شده است و بر اساس قالب / شخصیت های از قبل موجود از NBC Sports ساخته شده است.

“تد لاسو” به سریال خیلی پیش بینی شده سریال اپل اورجینال که شامل اسناد و مدارک “عزیز …” از Emmy و Peabody برنده جایزه R.J. می شود ، به زودی پیش بینی می شود که به زودی به سریال Apple Original پیوسته است. برش؛ “صدای کوچک” یک داستان تازه و به شدت عاشقانه از تیم برنده جوایز J.J. آبرامز ، سارا باریلز و جسی نلسون؛ فیلم مستند “Dads” از کارگردان برایس دالاس هوارد؛ “کد بزرگی” ، اسناد جدیدی که داستانهای ناگفته از بزرگترین ورزشکاران جهان را نشان می دهد؛ و همچنین سریال های معتبر و برنده جوایز که اکنون در Apple TV پخش می شوند + شامل “دفاع از جاکوب” ، “Mythic Quest: ضیافت Raven” ، و گلدن گلوب نامزد و سریال های منتخب و منتقدین منتقدان و SAG “نمایش صبح”. و همچنین “پارک مرکزی” از برنده جایزه امی لورن بوچارد در کنار “یخ زد” برنده گرمی “یخ زده” و برنده امی نورا اسمیت.

فیلم پیشنهادی  Back to the Future: Backboard Time بازی روی صفحه ما پیش می رود


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *