دسته‌ها
دانلود فیلم

جیلیان اندرسون و ریچارد ای. گرانت گروه بازیگران رابین رابین ، تعطیلات موسیقی استاپ موشن ویژه Aardman را هدایت می کنند

امروز نت فلیکس و آردمان صداپیشگان ویژه تعطیلات موزیکال توقف انیمیشن آینده را اعلام کرد ، رابین رابین، که در حال حاضر در استودیوی برنده جایزه Aardman در انگلستان در حال تولید است و به موقع برای تعطیلات در سال 2021 در Netflix برای اولین بار تولید می شود جیلیان اندرسون (تاج) و نامزد اسکار ریچارد ای. گرانت (آیا می توانید هرگز مرا ببخشید؟) رهبری بازیگران را بر عهده دارند که شامل برونته کارمایکل (کریستوفر رابین) و ادیل اختر (انولا هولمز) نیز می شود.

ایجاد و کارگردانی شده توسط دن اوجاری (آهسته درک) و لطفا مایکی (برنده BAFTA® برای The Eagleman Stag).

لطفا گفت مایکی “ما از مجموعه استعدادهایی که توافق کرده اند به ما کمک کنند چشم انداز خود رابین رابین را به واقعیت تبدیل کنیم کاملاً هیجان زده هستیم. برونته گرمای باورنکردنی صدایی دارد و ما از داشتن او در قلب فیلم بسیار خوش شانس هستیم. وقتی ریچارد ثبت نام کرد ، مجبور شدیم خودمان را خرج کنیم. ما می توانستیم تصاویری از Withnail را در طول نوشتن و طراحی شخصیت او به دیوار توسعه خود وصل کنیم و ، اکنون که با او کار کرده ایم ، همچنان متقاعد شده ایم که اگر قرار است یک حیوان روح داشته باشد ، این یک دزد دریایی است. “

“ما از زمان چرخش کامل او در” چهار شیر “و” آرمانشهر “طرفدار آدیل بوده ایم و او ترکیب بی نظمی و زمان بی نقص را برای رابین رابین آورده است. و تعداد بسیار کمی از افراد توانایی تصفیه واقعی مانند گربه را دارند. به طور خارق العاده ای ، جیلیان یکی از آن معدود افراد مبارک است. داشتن جیلیان غر زدن و غر زدن در ما یکی از مهیج ترین تجربه های زندگی ما تاکنون بوده است. “ دان اوجاری اضافه کرد.

فیلم پیشنهادی  Late To The Party: To Kill A Mockingbird - "همانطور که امروز مرتبط است زمان انتشار آن بود"

تعدادی از فیلم های محبوب Aardman مانند Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit ، Flushed Away و Shaun the Sheep Movie در حال حاضر در اکثر کشورها برای لذت بردن از اعضای شبکه نتفلیکس در دسترس اعضا هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *