دسته‌ها
دانلود فیلم

جیمز مک آووی مورفئوس در تریلر The Sandman برای Audible است

شرکت شنیداری به تازگی خبر از بازیگران ستاره دار اولین و انطباق صوتی پربازدید سری جدید رمان های گرافیکی نیویورک تایمز ، ساندمن، توسط نیل گیمان نوشته شده و توسط دی سی منتشر شده است. اقتباس و کارگردانی شده است دیرگ مگز و به روایت گیمان ، که به عنوان مدیر خلاق و تهیه کننده اجرایی فعالیت می کند ، بازیگران آن را هدایت می کنند جیمز مک آوی در عنوان عنوان رویای و شامل ریز احمد ، جاستین ویویان باند ، آرتور درویل ، کت دنینگز به عنوان مرگ ، تارون اورتون ، ویلیام هوپ ، جوزی لارنس ، میریام مارگولیز ، سامانتا مورتون ، بیبه نووویت ، اندی سرکیس ، و مایکل شین به عنوان لوسیفر ، و لیست گسترده ای از بازیگران اضافی. اولین قسط از سریال درام های صوتی اصلی چند قسمتی برای انتشار در تاریخ 15 ژوئیه سال 2020 تنظیم شده است و جلد های 1-3 از سری رمان های گرافیکی (Preludes & Nocturnes ، The Doll’s House و Dream Country) را اقتباس می کند.

اکنون یک تریلر تیزر منتشر شده است.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی Sundance 2021: انبوه

https://www.youtube.com/watch؟v=yS4mGesO2m4

دیوید بلوم، سردبیر ارقام شنیداری ، اظهار داشت:وی گفت: “یک بازیگر استثنایی از هنرمندان ، این پدیده فرهنگی را زنده می کند. ما مفتخریم که در کنار نیل گیمن و دی سی کار می کنیم تا یک اقتباس واقعاً همهجانبه را ایجاد کنیم که می دانیم طرفداران و شنوندگان از آن عاشق خواهند بود. “

همکار بلند مدت صوتی گیمان ، برنده چند جایزه دیرک مگس ، دارای اعتبار تولید کننده اجرایی است و همچنین به عنوان نویسنده و نویسنده پروژه فعالیت می کند. مگس بیشتر به خاطر اقتباس های صوتی برجسته خود از نیل گیمان Neverwhere ، Stardust ، Good Omens و Anansi Boys و همچنین برای محصولات مشهور Audible Origins Alien: River Of Pain and X-Files و تولیدات صوتی مشهور DC The Trial of Superman شناخته شده است. ، Batman: Knightfall و Superman: To Doomsday & Beyond. علاوه بر منظره غنی و سینمایی غنی که به مارک تجاری مگس تبدیل شده است ، The Sandman همچنین یک آهنگ اصلی توسط آهنگساز و موسیقیدان برنده جایزه آکادمی جیمز هانیگان نیز دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *