دسته‌ها
دانلود فیلم

جیمی فاکس ممکن است در فیلم بعدی مرد عنکبوتی بار دیگر الکترو باشد

این کمی عجیب است. جیمی فاکس بازی کرد الکترو مقابل اندرو گارفیلد Spidey در سال 2014 مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2. THR اکنون گزارش می دهد که فاکس ممکن است در سومین بار دیگر نقش شخصیت شرور را بازی کند مرد عنکبوتی فیلم با بازی تام هالند به عنوان Spidey ، از مارول استودیو و سونی پیکچرز.

کمی غیر معمول است ، اما وقتی نگاه می کنیم مرد عنکبوتی: درون عنکبوت و در آینده Doctor Strange in the Multiverse of Madness، سپس دو احتمال بوجود می آید.

فاکس ممکن است بازی کند الکترو او در بازی کرد مرد عنکبوتی شگفت انگیز فیلم و مرد عنکبوتی تام هالند خودش قصد دارد چند جنون چندگانه بگیرد یا فاکس در حال بازی نسخه جدیدی از آن است الکترو در جهان مارول که بعد از آن وجود دارد مرد عنکبوتی: دور از خانه.

فیلم پیشنهادی  تری گیلیام در حال کار بر روی یک پروژه فیلم جدید است که بر اساس ایده قدیمی استنلی کوبریک ساخته شده است

هر کدام که باشد ، امیدوارم شخصیت کمی بیشتر از آنچه قبلاً دیده بودیم توسعه یابد. من فاکس را دوست دارم اما احساس کردم نقش او کمی “من” است مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2.

اگر یک کراس اوور Multiverse باشد ، باید ببینیم توبی مگوایر و اندرو گارفیلد با لباس عنکبوتی برگردید؟ سام رحیمی کارگردانی جدید است دکتر غرقفیلم e و وی فیلم Maguire را کارگردانی کرد مرد عنکبوتی فیلم ها.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *