دسته‌ها
دانلود فیلم

جیمی لی کورتیس به فیلم Borderlands به کارگردانی الی روث می پیوندد

جیمی لی کورتیس در حال پیوستن است الی روث در حال ساخت اقتباس فیلم از 2K Games ’Borderlands حق امتیاز.

کیت بلانشت بازیگران را به عنوان لیلیث ، آژیر خطرناک و دزد افسانه ای مجهز به مهارت های جادویی هدایت می کند ، در حالی که ماه گذشته این حرف را به زبان آورد کوین هارت برای ایفای نقش در نقش سرباز سابق ، مزدور رولند ، رولند ثبت نام کرد کورتیس نقش دکتر پاتریشیا تانیس ، باستان شناس در پاندورا را بازی می کند که ممکن است کلید یافتن طاق را داشته باشد ، اما تاریخچه پیچیده او با لیلیث (بلانشت) هیچ کمکی نخواهد کرد.

“کار با جامی لی کورتیس نمادین یک آرزوی طولانی مدت من بوده است و من بسیار خوشحالم که او می تواند طنز ، گرما و درخشش خود را به نقش تنیس برساند” راث در بیانیه ای گفت.

“نوعی استعداد که ما توانسته ایم برای Borderlands گرد هم بیاوریم گواهی است بر فیلمنامه خارق العاده ای که کریگ نوشت و دیدگاه الی برای پاندورا ،” ناتان کهنه ، رئیس گروه Lotiongate Motion Picture ، در بیانیه ای اضافه شد. “جیمی از نظر شخصیت هایش عمق و گرانش بی نظیر است ، اما همچنین همیشه بسیار سرگرم کننده است – او به صفحه فرمان می دهد. در این مرحله ، جیمی برای ما مانند یک خانواده است – پس از آوردن چیزهای زیادی برای Knives Out و میزبانی کمک مالی ‘Lionsgate Live’ در تابستان گذشته برای کمک به کارگران تئاتر ، ما نمی توانیم از کار دوباره با او هیجان زده شویم. “

بر اساس تجربه پرفروش ترین بازی های رایانه شخصی و کنسول از توسعه دهنده Gearbox Software و ناشر 2K ، یک برچسب کاملاً متعلق به Take-Two Interactive Software، Inc. ، Borderlands توسط Avi Arad و Ari Arad تولید می شود که از طریق آگهی Arad Productions خود تولید می کنند ، و اریک فیگ ، از طریق PICTURESTART ، پروژه را راهنمایی کرده و نظارت بر توسعه ، از جمله آخرین پیش نویس فیلمنامه توسط کریگ مازین ، فیلمنامه نویس دو دوره برنده امی را بر عهده داشته اند. تهیه کنندگان اجرایی فیلم رندی پیچفورد ، تهیه کننده اجرایی حق رای دادن بازی ویدیویی Borderlands و بنیانگذار شرکت سرگرمی Gearbox و اشتراوس زلنیک ، رئیس و مدیر عامل Take-Two Interactive هستند.

فیلم پیشنهادی  لیاسون - وینسنت کسل و اوا گرین در تریلر جدید تلویزیونی AppleTV + بازی می کنند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *