دسته‌ها
دانلود فیلم

جین کمپیون The Power of the Dog محور اصلی جشنواره فیلم نیویورک خواهد بود

پنجاه و نهمین جشنواره فیلم نیویورک (NYFF) نامگذاری کرده است جین کمپیون (پیانو ، پرتره یک بانو) قدرت سگ به عنوان مرکز اصلی آن وسترن در 1 اکتبر در جشنواره آلیس تولی هال در نیویورک نمایش داده می شود. NYFF 2021 از 24 سپتامبر تا 10 اکتبر با ترکیبی از نمایش های حضوری ، بیرون و مجازی اجرا می شود.

این فیلم به نویسندگی و کارگردانی کمپیون ساخته شده است و از رمان فرقه سال 1967 ساخته شده است توماس Savage قدرت سگ که در توصیف رابطه جنسی سرکوب شده از زمان خود جلوتر بود ، عذاب احساسی را که در یک گاوداری گاو مونتانا در دهه 1920 تجربه کرد ، بیرون می کشد.

“من بسیار افتخار می کنم که” قدرت سگ “به عنوان جشن مرکزی جشنواره امسال فیلم نیویورک انتخاب شد ،” گفت کمپیون. “اکران های عمومی که مدت ها به عنوان مسلم و طبیعی پذیرفته بودیم اکنون احساس استثنایی می کنند ، بنابراین حضور من در آنجا و ارائه فیلم به چنین مخاطبان مشتاق تجربه ای بسیار احساسی و لذت بخش برای من و تیم من خواهد بود.”

دنیس لیم ، مدیر برنامه سازی NYFF گفت: “ما نمی توانستیم خوشحال باشیم که از جین کمپیون با یکی از بهترین فیلم هایش در جشنواره استقبال کنیم.” “همه چیز در مورد” قدرت سگ “با تعجب زنده می شود: پیچ و تاب های روایی آن ، شخصیت پردازی های غنی آن ، ایده های پیچیده آن در مورد مردانگی و سرکوب. این کار بسیاری از آثار رمان نویس کم ارزش توماس ساویج را معرفی می کند ، اما همچنین به ما یادآوری می کند که فیلم می تواند به عنوان وسیله ای برای دسترسی و بیان زندگی درونی چه کاری انجام دهد. “

فیلم پیشنهادی  Paul Verhoeven’s Benedetta یک تریلر دریافت می کند

اولین نمایش جهانی “قدرت سگ” در ماه فوریه در جشنواره فیلم ونیز برگزار می شود. درام ، الف نت فلیکس عنوان ، انتظار می رود اواخر امسال در دسترس باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *