دسته‌ها
دانلود فیلم

خانم هریس به پاریس می رود تولید را آغاز می کند

سرگرمی یکی (eOne) امروز اعلام کرد که این فیلم سینمایی بلند است خانم هریس به پاریس می رود عکاسی اصلی را در بوداپست با حمایت از. آغاز کرده است موسسه ملی فیلم – مجارستان، با همکاری خانه دیور.

این فیلم که براساس آن ساخته شده است Paul Gallico’s رمان محبوب ، توسط کارگردانی خواهد شد آنتونی فابیان از فیلمنامه اقتباسی شده توسط Carroll Cartwright ، آنتونی فابیان ، و کیت تامپسون با نوشتن اضافی توسط اولیویا هترید. بازیگران ثروت استعدادهای تثبیت شده و نوظهور اروپایی را به رهبری آنها گرد هم خواهد آورد لسلی مانویل و ایزابل هوپرت، اولین باری است که بازیگران زن نامزد اسکار با هم بازی می کنند. به آنها خواهد پیوست جیسون آیزاک و لمبرت ویلسون، و همچنین ستاره های در حال طلوع آلبا باپتیستا و لوکاس براوو. eOne این فیلم را با ارائه تسهیلات اعتباری با Cofiloisirs تأمین مالی و توزیع می کند.

فیلم پیشنهادی  دانیل بروکس ، رابرت پاتریک ، جنیفر هالند و کریس کنراد به برنامه تلویزیونی James Gunn’s Peacemaker پیوستند

Xavier Marchand (محتوای Moonriver) ، گیوم بنسکی (Superbe Films) و آنتونی فابیان (Elysian Films) با تهیه کنندگی دانیل کرسمری و جاناتان هالپرین از مجارستان ، Hero Squared ، تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارند و فیلیپ کارکاسون و لسلی مانویل نیز تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارند. . این فیلم همچنین در لندن و پاریس فیلمبرداری خواهد شد.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *