دسته‌ها
دانلود فیلم

خداحافظ عزیزم – پیش نمایش تریلر جدید فیلم آدم ربایی را تماشا کنید

رسانه دیجیتال آزاد کابل ، ماهواره و دیجیتال HD را منتشر کرده است خداحافظ عزیزم، از کارگردان / نویسنده مشترک مکس استرند و نویسنده / تهیه کننده مشترک تاد راویسر. پاملا جین مورگان (فقط خداحافظی کن) و ژولیت آلیس گوبین (به من نگاه کن) ، بازیگران را در یک اقدام متعادل کننده بی اعتمادی ، ترس و اعتماد تیتر کنید. Goodbye Honey از 11 مه در تعدادی از سیستم عامل های دیجیتال و کابل در دسترس خواهد بود.

مورگان و گوبین توسط صفحه روی صفحه پیوستند پیتون میشل ادواردز (آخر هفته ها) ، پل سی کلی (دریفتوود) ، و راف سول (مناگری) در حالی که طرح به جوش می آید و لایه های رمز و راز از بین می رود.

از انتشار آینده ، استرند به اشتراک گذاشت ، “این برای من و تاد یک تجربه باورنکردنی بود که با اولین بازیگر فیلم Goodbye Honey با چنین بازیگران و اعضای با استعداد باور نکردنی پرشور و با استعدادی کار کنیم. برای اینکه این سفر در یک هیجان شدید 96 دقیقه ای ، با دو شخصیت اصلی زن به اوج خود برسد ، بسیار شگفت انگیز است و من نمی توانم غرور بیشتری داشته باشم. من امیدوارم که مخاطب نه تنها به دلیل بد بودن ، زن قوی بودن بلکه به دلیل سامری بودن خوب با شخصیت ها ارتباط برقرار کند. “

خداحافظ عسل برای اولین بار در Dances With Films در لس آنجلس به نمایش درآمد و در جشنواره های سراسر کشور به نمایش درآمد ، بهترین فیلم هیجان انگیز ، بهترین بازیگر زن (مورگان) و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد (سول) را در جشنواره فیلم Garden State ، بهترین رهبر به خانه برد. اجرا (گوبین) در جشنواره فیلم کابوس ها ، و بهترین بازیگر زن (مورگان) در جشنواره فیلم ترسناک NOLA.

فیلم پیشنهادی  مرور: تشنگی - "اثرات عالی جسمی"

خداحافظ عسل توسط استراند ، راویزر و جاش مایکلز تولید شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *