دسته‌ها
دانلود فیلم

داستان یک عشق مربوط به میکل آنژ آنتونیونی به بلو ری می رود

به عنوان یکی از تأثیرگذارترین فیلمسازان تمام دوران شناخته شده است ، میکل آنژ آنتونیونی (L’Avventura ، صحرای سرخ) به عنوان یکی از سازندگان سینمای مدرن شناخته شده است و با تأثیرگذاری این موج نخستین در موج جدید فرانسه ، تأثیرگذاری بر موج جدید فرانسه و آگاهی از کار اینگمار برگمان ، مارتین اسکورسیزی و استنلی کوبریک فقط چند نفر را نام ببرید

CultFilms در تاریخ 27 ژوئیه اولین اثر ویژه و اولین اثر یادبود را از Antonioni منتشر کرد ، داستان یک رابطه عاشقانه موسوم به Cronaca di un Amore. الهام گرفته از جیمز م. قابیل رمان پستچی همیشه دو بار حلقه می زند و با جلب تأثیرات از نئو رئالیسم ایتالیایی ، اولین استاد مهربان آنتونیونی درام نویر و حسی را با اجراهای شگفت انگیز از پیشروهای خود ترکیب می کند ماسیمو ژیروتی و لوسیا بوس.

داستان نفس گیر آنتونیونی روابط عاشقانه غیرقانونی بین پائولا و گیدو را بدون قضاوت شرح می دهد. تکنیک های زمینی او ، مانند یک شات بلند و فراگیر یک عکسبرداری و عکاسی سیاه و سفید ، در اینجا برای اولین بار در HD ارائه می شود ، از یک ترمیم 2K ​​پر دردسر ، و در نهایت عدالت را تا اولین شاهکار کارگردان انجام می دهد. طولانی نادیده گرفته شده ، داستان یک رابطه عاشقانه در هفتادمین سالگرد سالگرد کشف خود رسیده است.

فیلم پیشنهادی  Cinema Paradiso با بازسازی 4K جدید به سینماها بازگشت

برای نخستین بار و به صورت دیجیتال تقاضای دیجیتال میشل آنژل آنتونیونی برای یک رابطه عاشقانه در Blu-ray و تقاضای دیجیتال

با تشکر از شما برای حمایت از Live for Films (LFF) وقتی با استفاده از پیوند زیر تنظیم می کنید. به عنوان یک LFF Associate LFF از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کند. اگر از adblocker استفاده می کنید ، پیوند را نمی بینید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *