دسته‌ها
دانلود فیلم

دانیل بروکس ، رابرت پاتریک ، جنیفر هالند و کریس کنراد به برنامه تلویزیونی James Gunn’s Peacemaker پیوستند

HBO Max ستاره های جدیدی را برای سریال های کمدی اکشن اصلی DC اعلام کرده است صلح ساز از جانب “جوخه خودکشی” نویسنده / کارگردان جیمز گان و تهیه کننده پیتر صفران. دانیل بروکس (“Orange Is the New Black؛” “The Color Purple” در برادوی) در کنار Leota Adebayo بازی می کند رابرت پاتریک (“Terminator 2: Judgment Day؛” HBO’s “Perry Mason”) در نقش آوگی اسمیت ، جنیفر هالند (“برایتبرن ؛” “داستان ترسناک آمریکایی”) ، که در نقش خود امیلیا هارکورت از “جوخه خودکشی”فیلم و کریس کنراد (“Perpetual Grace، LTD.” “Patriot”) به عنوان Vigilante / Adrian Chase. آنها به ستاره های قبلا اعلام شده می پیوندند جان سینا در نقش اصلی و استیو اژی به عنوان جان اکونوموس. سینا و ایگی همچنین نقش های خود را از فیلم “جوخه خودکشی” تکرار می کنند.

گان هر هشت قسمت “Peacemaker” را می نویسد و چندین قسمت از جمله قسمت اول را کارگردانی می کند. گان و صفران به عنوان تهیه کننده اجرایی سریال و سینا به عنوان تهیه کننده اجرایی این مجموعه را بازی می کنند. بر اساس شخصیت های DC ، “Peacemaker” توسط Gunn’s Troll Court Entertainment و The Safran Company در ارتباط با تلویزیون برادران وارنر تولید خواهد شد. پیش از آغاز کار گان در فیلم بعدی “نگهبانان کهکشان” ، “صلح ساز” قرار است در اوایل سال 2021 تولید خود را آغاز کند.

فیلم پیشنهادی  Shailene Woodley ، Jamie Dornan و Sebastian Stan را در تریلر Endings، Beginsings مشاهده کنید

در حالی که جزییات مربوط به “صلح ساز” تحت هیچ مشکلی نگهداری نمی شود ، این مجموعه ریشه شخصیتی را که سینا در فیلم آینده بازی خواهد کرد ، مردی که به هر قیمتی به صلح اعتقاد دارد – مهم نیست که چند نفر را باید بکشد دریافت کنید این مجموعه دنیایی را که گان برای فیلم “جوخه انتحاری” در حال خلق است ، گسترش می دهد و قرار است توسط برادران وارنر تصاویر در 6 آگوست 2021 در سینماها اکران شود.

بروکس توسط CAA ، Door 24 ، ID و وکیل Paul Hastings تقویت می شود. پاتریک توسط گروه کرونل ، جرش و وکیل جف فرانکل جایگزین می شود. هلند توسط Atlas Artists و CAA جایگزین می شود. و کنراد توسط کیم کالاهان در صنعت سرگرمی و وکیل درک کروگر در Myman Greenspan Fineman Fox Rosenberg & Light LLP جایگزین می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *