دسته‌ها
دانلود فیلم

دانیل کالوویا و لاکیت استنفیلد را در تریلر Judas و Black Messiah مشاهده کنید

رئيس هیئت مدیره فرد همپتون 21 ساله بود که توسط FBI ترور شد ، و وی را مجبور به جنایتکاری کوچک به نام کرد ویلیام اون برای کمک به آنها و سکوت او و حزب پلنگ سیاه. اما آنها نتوانستند میراث فرد همپتون را بکشند و 50 سال بعد ، سخنان وی هنوز هم بلندتر از همیشه می شود. من انقلابی هستم!

یهودا و مسیح سیاه نامزد اسکار ستاره دانیل کالوویا (“بیرون برو” ، “بیوه ها” ، “پلنگ سیاه”) به عنوان فرد همپتون و لاکیت استنفیلد (“آتلانتا” ، “دختر در شبکه عنکبوت”) به عنوان ویلیام اون. این فیلم همچنین ستاره می شود جسی پلمونز (“معاون” ، “شب بازی” ، “پست”) ، دومینیک فیش بک (“Hate U Give” ، “The Deuce”) ، اشتون سندرز (“اکولایزر 2” ، “مهتاب”) و مارتین شین (“The Departed” ، “West Wing” ، تلویزیون “گریس و فرانکی” تلویزیون).

در سال 1968 ، یک جوان فعال و کاریزماتیک به نام فرد همپتون رئیس بخش ایلینویز حزب پلنگ سیاه شد که برای آزادی ، قدرت تعیین سرنوشت جامعه سیاه و نبرد و پایان دادن به وحشیگری پلیس و کشتار مردم سیاه پوست.

رئیس فرد الهام بخش نسلی برای قیام و بازگشت به ظلم نیست ، که او را مستقیماً در خط آتش دولت ، اف بی آی و پلیس شیکاگو قرار داد. اما برای از بین بردن انقلاب ، آنها باید این کار را هم از خارج و هم از داخل انجام دهند. FBI در مواجهه با زندان ، به ویلیام اونیل پیشنهاد داد: اگر او به پلنگ های سیاه نفوذ کند و از همپتون بهره ببرد ، او آزاد می رود. O’Neal قرارداد را می گیرد.

اکنون یک رفیق اسلحه در حزب پلنگ سیاه ، او با ترس از اینکه خیانت وی کشف شود حتی در هنگام ظهور در صفوف زندگی می کند ، زندگی می کند. اما همانطور که پیام آتشین همپتون او را به سمت خود جلب می کند ، او نمی تواند از مسیر مرگبار خیانت نهایی خود فرار کند.

فیلم پیشنهادی  Life After Atreyu - مستند جدیدی درباره داستان NeverEnding و نوح هاتاوی در حال تولید است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *