دسته‌ها
دانلود فیلم

در تریلر جدید F9 همه چیز سریع و خشمگین است

F9 فصل نهم در است حماسه سریع و خشمگین، که دو دهه دوام داشته و بیش از 5 میلیارد دلار درآمد در سراسر جهان کسب کرده است.

وین دیزل Dom Toretto با لتی و پسرش ، برایان کوچک ، زندگی آرامی را در خارج از شبکه برقرار می کند ، اما آنها می دانند که خطر همیشه در کمین افق آرام آنها است. این بار ، اگر تهدیدی برای نجات کسانی که بیشتر دوستشان دارد ، Dom او را مجبور به مقابله با گناهان گذشته خود کند. خدمه او برای جلوگیری از توطئه جهانی شکننده به رهبری ماهرترین قاتل و راننده با عملکرد بالا که تا به حال دیده اند به هم پیوستند: مردی که اتفاقاً برادر رها شده Dom ، Jakob (جان سینا، جوخه انتحاری آینده).

F9 بازگشت را مشاهده می کند جاستین لین به عنوان کارگردان ، که فصل های سوم ، چهارم ، پنجم و ششم این مجموعه را هدایت می کرد وقتی که به یک فیلم پرفروش جهانی تبدیل شد. این اقدامات در سرتاسر کره زمین – از لندن تا توکیو ، از آمریکای مرکزی تا ادینبورگ و از یک پناهگاه مخفی در آذربایجان تا خیابان های پرجمعیت تفلیس رخ داده است. در طول مسیر ، دوستان قدیمی دوباره زنده می شوند ، دشمنان قدیمی بازمی گردند ، تاریخ دوباره نوشته می شود و معنای واقعی خانواده مانند هرگز آزمایش می شود.

فیلم پیشنهادی  تریلر جدید Train to Busan Presentes: Peninsula را تماشا کنید

در این فیلم اعضای بازیگران بازگشتی بازی می کنند میشل رودریگز ، تایرس گیبسون ، کریس “لوداکریس” پل ، ناتالی امانوئل ، جوردانا بروستر و سونگ کانگ، با برنده اسکار® هلن میرن، با کورت راسل و برنده اسکار شارلیز ترون. F9 همچنین دارای سوپراستار برنده گرمی است کاردی بی به عنوان شخصیت جدید حق رای دادن Leysa ، زنی با ارتباط با گذشته Dom ، و کامو با احساس Reggaeton اوزونا.

F9 توسط Neal H. Moritz p.g.a. ، Vin Diesel p.g.a. ، Justin Lin p.g.a. ، Jeff Kirschenbaum p.g.a. ، Joe Roth ، Clayton Townsend p.g.a. و Samantha Vincent تولید می شود. یونیورسال پیکچرز یک فیلم اصلی / فیلم های یک نژاد / تولید Perfect Storm را در ارتباط با فیلم های Roth / Kirschenbaum Films ، یک فیلم جاستین لین ارائه می دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *