دسته‌ها
دانلود فیلم

دنباله Crawl or Die در مسیر ما قرار گرفته است

فیلم های حیاط خلوت اعلام کرده است که دنباله (های) آینده ترسناک 2015 آنها ، CRAWL یا Die، بازیگر زن و خواننده ، نیکول آلونسو (CRAWL یا DIE ، Screen) ، به عنوان قهرمان اکشن مورد علاقه طرفداران ، TANK ، و توسط کارگردان تحسین شده Indie به نویسندگی و کارگردانی ، بخش اوکلاهما.

با فیلمبرداری بسته بندی شده و در حال حاضر در مرحله پس از تولید ، وارد و آلونسو پیرامون دنباله (های) مورد انتظار خود را نزدیک به جلیقه نگه داشته اند ، اما آنچه ما می دانیم این است که TANK آلونسو با انتقام جسورانه قلب دوباره بازگشته است و مبارز ورزشی ، عصبی ذوب آهن Mohawk بالاخره این بار به صورت رو در رو با این موجود روبرو خواهد شد – این جنگ است!

فیلم پیشنهادی  The Spine Of Night - فانتزی جدید متحرک با روتوسکوپ با حضور لوسی لاولس ، ریچارد ای. گرانت و سایر موارد به سمت ما پیش می رود

آلن فیلم اصلی سال 2015 را بررسی کرد و گفت “Crawl or Die” یک هیجان ترسناک علمی-تخیلی کلاستروفوبیک است – فکر کنید The Descent با Alien ملاقات می کند ، با بازیگری که فرزند عشق ریپلی و سارا کانر است. “

Backyard Films، LLC فرزندان اوکلاهما وارد و نیکول آلونسو است. این شرکت تولید کننده در سال 2012 به عنوان وسیله ای برای تولید CRAWL یا DIE اصلی آغاز به کار کرد ، اکنون در راس دنباله (های) خود است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *