دسته‌ها
دانلود فیلم

دنی بویل برای کارگردانی سریال محدودی در مورد استیو جونز ، گیتاریست گروه Sex Pistols

براساس خاطرات Jones ’2018 پسر تنهایی: قصه هایی از یک تپانچه جنسیمن ، مجموعه ای از برنده جایزه اسکار دنی بویل، که همچنین به عنوان تهیه کننده و کارگردان اجرایی فعالیت خواهد کرد ، توسط کریگ پیرس و نوشته شده توسط پیرس و فرانک کوترل بویس.

جونز ، بویل و پیرس به عنوان تهیه کننده اجرایی در کنار گیل لیون ، آنیتا کاماراتا ، تریسی سیورد ، پاول لی ، هوپ هارتمن و ویپی فعالیت می کنند. این سریال توسط FX Productions تولید شده و قرار است تولید آن از 7 مارس آغاز شود.

گراد گفت: “بسیار خوب است که با دنی بویل ، یک هنرمند استثنایی مسئول بسیاری از فیلم های سینمایی و تلویزیونی عالی ، به کار خود برگردید.” “استیو جونز در مرکز طوفانی بود که تاسیسات راک را به لرزه درآورد و ما از اینکه دنی و بقیه اعضای تیم خلاق داستان خود را به عنوان عضوی از معروف ترین گروه موسیقی – Sex Pistols – تعریف می کنند بسیار خوشحالیم.”

“The Sex Pistols موسیقی را برای همیشه تغییر داد و دنی بویل کارگردانی عالی برای روایت داستان استیو جونز است که با خلاقیت و تخریب خام تقویت شده است.” پل لی ، مدیر عامل wiip گفت. “ما خوشحالیم که این کار را با دوستانمان در FX انجام می دهیم.”

پیوستول توسط خاطرات جونز ، که چشم انداز جدید و جذابی از یکی از بزرگترین داستانهای راک را ارائه می دهد ، از شهرکهای شورای غرب لندن ، به فروشگاه مشهور Kings Road SEX ویوین وست وود و مالکوم مک لارن نقل مکان می کند ، به بحث و جدال بین المللی که با انتشار Never Mind the Bollocks که اغلب به عنوان یکی از تأثیرگذارترین آلبوم ها در تمام زمان ها ذکر می شود. تک آهنگ “God Save the Queen” آنها توسط BBC توقیف شد و به شماره 1 جدول NME انگلیس رسید ، اما در شماره 2 جدول رسمی Singles UK ظاهر شد ، که منجر به اتهاماتی شد که آهنگ به عمد در رتبه اول قرار گرفت. برای تنها بار در تاریخ نمودار ، آهنگ به عنوان خالی در لیست قرار گرفت تا از جرم پادشاهی جلوگیری کند.

فیلم پیشنهادی  Cool Deepfake: مل گیبسون در فیلم Mad Max: Fury Road

ستاره های تپانچه توبی والاس (Babyteeth ، Acute Misfortune) در نقش استیو جونز ، آنسون بون (خزنده ، 1917 ، مرغ سیاه) در نقش جان لیدون ، لویی کبک (Enola Homes، Medici) به عنوان Sid Vicious ، جیکوب اسلاتر به عنوان پل کوک ، فابین فرانکل (مار ، آبی NYPD) در نقش گلن ماتلاک ، دیلن لولین (دختران دری) به عنوان والی نایتینگل ، سیدنی چندلر (عزیزم نگران نباش) به عنوان کریسی هایند ، اما اپلتون (ویچر ، خائنان) به عنوان نانسی اسپونگن ، و میزی ویلیامز (بازی تاج و تخت) به عنوان نماد پانک جردن.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *