دسته‌ها
دانلود فیلم

دونالد گلاور و فیبی والر بریج در یک برنامه تلویزیونی آقای و خانم اسمیت خلق و بازی خواهند کرد

استودیوی آمازون اعلام کرده است که نویسندگان ، تهیه کنندگان و بازیگران برنده جایزه دونالد گلاور (آتلانتا ، جامعه) و فیبی والر-بریج (Fleabag) ایجاد و در آن بازی می کند اقا و خانم اسمیت، یک سری جدید براساس فیلم New Regency 2005 ساخته شده است. گلاور و والر-بریج همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی و تهیه کننده اجرایی و مدیر اجرایی ، به عنوان تهیه کنندگان اجرایی فعالیت خواهند کرد فرانچسکا اسلون (آتلانتا ، فارگو) ، که به عنوان مجری برنامه ، و تهیه کنندگان اجرایی فعالیت خواهد کرد یاریو میلچان و مایکل شفر (Regency جدید) ، و جنی رابینز (فیلمهای خیابان ولز).

گلاور و والر بریج آخرین بار در کنار هم بازی کردند انفرادی: داستان جنگ ستارگان به عنوان لاندو کالریسیان و L3-37.

فیلم 2005 بازی کرد برد پیت و آنجلینا جولی به عنوان یک زن و شوهر متأهل طبقه متوسط ​​متوسط ​​خسته از این که مطلع شدند قاتلی هستند که متعلق به آژانس های رقیب هستند و به آنها مأمور کشتن یکدیگر شده اند که متعجب شده اند.

فیلم پیشنهادی  The Pale Door - تریلر جدید وحشت غربی را تماشا کنید

از آمازون استودیو و New Regency ، آقای و خانم اسمیت به طور انحصاری در Prime Video در بیش از 240 کشور و منطقه در سراسر جهان به نمایش در می آیند.

“در مورد تیم رویایی صحبت کنید! دونالد و فیبی دو با استعدادترین خالق و مجری در جهان هستند. این برای ما یک رویا است ، همانطور که برای مخاطبان جهانی ما نیز خواهد بود ، که این دو نیروی طبیعت به عنوان یک تیم خلاق نیروگاه همکاری کنند. ” گفت جنیفر سالکه ، رئیس استودیوی آمازون. “آقای. و خانم اسمیت یک ویژگی نمادین است و ما نمی توانیم منتظر بمانیم که چگونه دونالد ، فیبی و فرانچسکا آن را برای خودشان درست می کنند. ما خوشحالیم که با آنها و با چنین شرکای عالی در New Regence کار می کنیم. “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *