دسته‌ها
دانلود فیلم

دیر به مهمانی: جادوگر – “درخشان جسورانه و دل ایستاده”

اواخر مهمانی مجموعه ای از بررسی ها از شاهکارهای کلاسیک گرفته تا کلکسیونرهای مدرن است که در آن می خواهم اعتراف خود را برای گناه عدم دیدن آنها قبلاً انجام دهم. من به دنبال پوچ شدن از جهان فیلم هستم و امیدوارم که دیگر هرگز از تحقیر شما در برابر نقص فیلم من رنج نبرم. من فردو هستم ، در قایق. سلام ای مریم مقدس و بخشنده.

این هفته ، اولین بار ساعت است ویلیام فریدکین 1977 اقتباس جورج آرنود “Wages of ترس ، جادوگر.

این فیلم داستان چهار مرد از نقاط مختلف جهان را دنبال می کند. اولین مورد نیلو است (فرانسیسکو ربال) یک آدمکش ، که پس از ترور در مکزیک ، فرار می کند. دوم كاسم است (آمیدو) یک تروریست فلسطینی که بمبی را در اسرائیل منفجر می کند. رفقای وی توسط نیروهای اسرائیلی کشته یا اسیر می شوند و او تنها کسی است که فرار می کند. سوم مانزون است (برونو کرمر) ، یک بانکدار ثروتمند پاریسی که قرار است علناً به اتهام کلاهبرداری جدی مالی متهم شود و پس از آن که شریک تجاری وی خودکشی کرد ، مجبور به ناپدید شدن می شود. سرانجام ، جکی (روی Scheider) که عضو باند و راننده فراری است که در یک سرقت شدید کلیسایی که کشیش کشته می شود درگیر است. کشیش اتفاق می افتد که برادر یک رئیس قدرتمند اوباش است و جکی مجبور به ترک کشور و فرار می شود. هر چهار مرد تحت هویت فرضی در شهر Porvenir در آمریکای لاتین پناه می برند. این فقر شدید است و همه آنها با کار مشاغل پیمانکاری در شهری که برای ارائه خدمات و تأمین نیروی کار برای یک شرکت بزرگ نفتی آمریکایی که درگیر حفاری در منطقه است ، زنده مانده اند. هنگامی که آتش سوزی در یک مرکز حفاری جداگانه بیش از 200 مایل دورتر شروع به کار کرد ، مردان برای حمل و نقل دینامیت که به طور نادرست ذخیره شده است ، استخدام شده اند و اکنون شروع به عرق کردن نیترو گلیسیرین بسیار قابل احتراق و ناپایدار می کنند. آنها قصد دارند تا مواد مرگبار را در کامیون ها از طریق زمین های جنگلی خشن منتقل کنند تا آتش سوزی منفجر شود.

فیلم پیشنهادی  یک دختر جوان در تریلر برای بکی با مهاجمان خانگی نئو نازی می جنگد

این فیلم با مجموعه ای از پیش نویس ها آغاز می شود که هر یک از این چهار مرد و دلایل حضور در یک مکان را در همان زمان نشان می دهد. این بخش تقریباً یک چهارم فیلم را به خود اختصاص داده و در زمانی که آقایان در کامیون ها قرار دارند ، شخصیت ها و انگیزه های آنها کاملاً مشخص شده است. فردین بیان می کند که ما در ابتدا داستان جکی را بازی می کنیم روی Scheider که به عنوان هود فرار با شکوه است. تصویر او از جکی یا همان Dominguez همانطور که اکنون از وی شناخته شده است ، یکی از ضد قهرمانان عالی است و خاطرات کارنگی یا بوگارت را برانگیخته و با پوشیدن یک کلاه مچاله شده اما شیک ، یک تار دو روزه و عرق جنگل را برانگیخته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *