دسته‌ها
دانلود فیلم

دیزنی + مشغول ساخت سری جدید Star Wars با عناصر هنرهای رزمی است

دیزنی + پیچیده شده ماندالوریایی فصل 2 در حالی که به فصل سوم بازی رفت و برگشت داده می شود. این یک نمایش زنده اکشن عالی است و همراه با سری انیمیشن های درخشان جنگ های کلون و جنگ ستارگان شورشیان ، این نشان می دهد که جنگهای ستارگان چقدر می توانند خوب باشند و داستانها را به چه خوبی بیان می کنند.

فیلم های اخیر ، در حالی که درآمد زیادی را در گیشه کسب می کردند ، فنبنس را تقسیم کردند بنابراین جای تعجب آور نیست دیزنی و لوکاسفیلم بیشتر روی صفحه کوچک متمرکز شده اند. دو سری دیگر از جنگ های ستارگان در حال توسعه هستند – an اوبی وان کنوبی سری برگشت ایوان مک گرگور به نقش از سه گانه prequel ، و الف سرکش یک سریال مبتنی بر فیلم مستقل 2016 که برمی گردد دیگو لونا به عنوان شورشی کاسیان آندور.

مهلت گزارش می دهد که یک نمایش جدید Star Wars Disney + در حال توسعه است لسلی هیلند، که به عنوان نویسنده اصلی و نمایش دهنده اصلی ، عروسک عالی روسیه را ایجاد کرد.

فیلم پیشنهادی  منطقه 9 به 4K می رود

جزئیات طرح کمیاب هستند اما تصور می شود که اینگونه باشد “یک هیجان انگیز عمل زن محور با عناصر هنرهای رزمی و تنظیم یک جدول زمانی متناوب از جهان معمول جنگ ستارگان.”

من فکر می کنم و امیدوارم که جدول زمانی جایگزین ذکر شده فقط بیان ضعیفی داشته باشد. من فکر می کنم منظور آنها این است که در زمان دیگری نسبت به فیلم های قبلی و برنامه های تلویزیونی تنظیم شود … مگر اینکه آنها بخواهند سفر زمان را به آن وارد کنند؟ آوردن در زمانهای جایگزین واقعی می تواند منجر به پیشگیری از سردرگمی شود. این امر بسیار عالی خواهد بود اگر شخصیت شخصیتی داشته باشیم که به جای شخصیت متداول نوع انسانی ، یک شخصیت اصلی بیگانه باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *