دسته‌ها
دانلود فیلم

دیزنی و سونی پیکچرز سرگرمی توافق نامه بی سابقه صدور مجوز محتوای Post-Pay 1 را اعلام کردند

شرکت والت دیزنی و Sony Pictures سرگرمی توافق نامه صدور مجوز محتوای چند ساله برای پخش مستقیم جریان تلویزیونی و حقوق تلویزیونی ایالات متحده برای انتشارات نمایشی جدید Sony Pictures در سراسر مجموعه نرم افزارهای مختلف Disney Media & Entertainment Distribution از جمله خدمات پخش آن را اعلام کرد دیزنی + و هولو، و همچنین شبکه های سرگرمی خطی از جمله ABC ، ​​کانال های دیزنی ، Freeform ، FX و نشنال جئوگرافیک. این معامله اکران های نمایشی از سال 2022 تا 2026 را شامل می شود و برای هر فیلم پس از پنجره تلویزیون پرداخت 1 آغاز می شود. این توافق بر اساس توافق قبلی شرکت ها استوار است که فیلم های SPE دارای مجوز برای FX در پنجره تلویزیون پس از پرداخت 1 هستند.

این معامله همچنین به تعداد قابل توجهی از عناوین نمادین کتابخانه SPE اعم از “جومانجی“و”هتل ترنسیلوانیا“حق امتیاز فیلم های Sony Pictures ‘Universe of Marvel Character ، از جمله مرد عنکبوتی. این به دیزنی پتانسیل برنامه نویسی عظیمی را در سیستم عامل های خود می دهد و آنها را به مقصد اصلی یک مجموعه قوی از فیلم های مرد عنکبوتی تبدیل می کند. قابل ذکر است ، این توافق نامه دسترسی هولو را به تعداد قابل توجهی از عناوین کتابخانه از اوایل ژوئن امسال فراهم می کند.

“این توافق نامه عطفی چند ساله و پلت فرم برجسته ، تیم انعطاف پذیری و گستردگی امکانات برنامه نویسی را برای استفاده از تخته سنگ های اکشن و خانوادگی برنده جایزه سونی در خدمات مستقیم ما به مصرف کننده ، در Disney Disney و سرگرمی توزیع می کند. و کانالهای خطی “ گفت چاک سافتلر، رئیس عملیات بازرگانی برای ABC ، ​​Freeform ، FX Networks و اکتسابات در بخش شبکه های DMED ، که نقشی اساسی در مذاکرات داشت. “این یک پیروزی برای طرفداران است که از توانایی دسترسی به بهترین مطالب از دو استودیوی پرکار هالیوود در بسیاری از سیستم عامل ها و تجارب مشاهده بهره مند خواهند شد.”

“این توافقنامه پیشگامانه ارزش بی نظیر و ماندگار فیلم های ما را برای دوستداران فیلم و سیستم عامل ها و شبکه هایی که به آنها خدمت می کنند تأیید می کند” گفت کیت لو گوی، رئیس ، توزیع جهانی و شبکه ها ، Sony Pictures Entertainment. “ما از تحویل عناوین خود به بینندگان و مشترکان خود با همکاری دیزنی خوشحالیم. این توافق نامه یک بخش اصلی از استراتژی پخش فیلم ما را به حداکثر رساندن ارزش هر یک از فیلم ها ، با در دسترس قرار دادن آنها در سراسر پنجره ها با طیف گسترده ای از شرکای اصلی ، در اختیار ما قرار می دهد. “

شرایط مالی از توافق اعلام نشده است.

فیلم پیشنهادی  Kelly Reichardt’s First Cow یک پوستر و پیش پرده جدید در انگلیس دریافت می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *