دسته‌ها
دانلود فیلم

دیزنی پیش پرده نسخه برتر فیلم هامیلتون را بر روی دیزنی + ارائه می دهد

شرکت والت دیزنی ، لین-مانوئل میراندا ، جفری فروشنده و توماس کای اعلام کرده اند که دیزنی + به سرعت نسخه برتر فیلمبرداری شده از تولید اصلی برادوی “همیلتون، “آوردن 11 بار جایزه تونی (R) – ، جایزه گرمی (R) – ، جایزه اولیویه – و جایزه پولیتزر موزیکال مرحله 3 مواقع در 3 ژوئیه سال 2020 به خانه های سراسر جهان رسید.

تهیه کنندگان فیلم “همیلتون” که فیلم اصلی تولید برادوی است ، میراندا ، فروشنده و کایل را نیز شامل می شود.

این فیلم جهشی به جلو در هنر “ضبط زنده” است که مخاطبان خود را به روشی منحصر به فرد صمیمی به دنیای نمایش برادوی منتقل می کند. نتیجه ترکیب بهترین عناصر تئاتر زنده ، فیلم و جریان ، یک نمایش صحنه سینمایی است که روشی کاملاً جدید برای تجربه “همیلتون” است.

“هیچ اثر هنری دیگری در دهه گذشته تأثیر فرهنگی” همیلتون “را نداشته است – یک داستان الهام بخش و فریبنده است که به روشی خلاقانه و قدرتمند گفته و اجرا شده است. با توجه به چالش های خارق العاده ای که دنیای ما با آن روبرو است ، این داستان در مورد رهبری ، سرسختی ، امید ، عشق و قدرت مردم برای متحد کردن در برابر نیروهای ناسزا ، هم مهم و هم تأثیرگذار است. “ گفت رابرت ا. ایگر، رئیس اجرایی شرکت والت دیزنی. “ما از تحریک این پدیده به دیزنی + در آستانه روز استقلال هیجان زده ایم ، و لین – مانوئل میراندا و تیم درخشان” همیلتون “را داریم که تشکر می کنیم از اینکه به ما اجازه دادند بیش از یک سال قبل از برنامه ریزی این کار را انجام دهیم.”

“من بسیار افتخار می کنم که چقدر زیبا تامی کیل” همیلتون “را روی پرده سینما آورده است. به همه کسانی که این فیلم را تماشا می کنند بهترین صندلی در خانه داده شده است. “ گفت لین-مانوئل میراندا. وی گفت: “من از دیزنی و دیزنی بسیار سپاسگزارم که دوباره تصویربرداری کرده اند و نسخه ما را تا آخر هفته 4 ژوئیه افزایش داده اند ، با توجه به اینکه جهان وارونه می شود. من از همه هوادارانی که این درخواست را کردند بسیار سپاسگزارم و بسیار خوشحالم که ما قادر به انجام آن هستیم. من به این نمایش افتخار می کنم نمی توانم منتظر باشم تا شما آن را ببینید. “

فیلم پیشنهادی  کلیپی از پارک ویژه و تفریحی ویژه را تماشا کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *