دسته‌ها
دانلود فیلم

رامی ملک در ویدیوی جدید No Time To Die Safin است

این فیلم جدید نگاه دقیق تری دارد رامی ملک به عنوان شرور صفین.

اکران این فیلم در تاریخ 20 نوامبر 2020 است.

فیلمساز کاری جوجی فوکوناگا سکانس های انتخاب شده No Time To Die را با استفاده از دوربین های فیلم 15/70 میلی متری با وضوح بسیار بالا IMAX ضبط کرده تا دامنه بیشتر و کیفیت تصویر نفسگیر را به مخاطبان IMAX ارائه دهد. فقط در سینماهای IMAX مخاطبان می توانند فیلم را همانطور که خلاقانه در نظر گرفته شده ببینند ، زیرا صحنه های گرفته شده با دوربین های فیلم IMAX بصورت عمودی گسترش می یابند تا صفحه IMAX را پر کنند و 40٪ بیشتر تصویر را با وضوح ، وضوح و رنگ بی سابقه در اختیار مخاطبان قرار می دهند. برای یک تجربه واقعا غوطه وری

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی: ضمانت - "یادآوری اینکه آمریکا هنوز هم دارای این فضاهای گسترده و گسترده است"

علاوه بر فیلمبرداری با دوربین های فیلم IMAX و نسبت ابعاد انحصاری گسترش یافته ، انتشار No Time To Die از IMAX به صورت دیجیتالی در کیفیت تصویر و صدا IMAX Experience® با IMAX DMR® اختصاصی (Re Digital) تسلط) فن آوری. تصاویر شفاف و واضح ، همراه با هندسه تئاتر سفارشی IMAX و صدای دیجیتال قدرتمند ، یک محیط منحصر به فرد ایجاد می کنند که باعث می شود مخاطبان احساس کنند در فیلم حضور دارند.

ستاره های فیلم دانیل کریگ ، رامی ملک ، لئا سیدوکس ، لاسانا لینچ ، بن ویشاو ، نائومی هریس ، با جفری رایت ، با کریستف والس و رالف فاینس به عنوان “م.” همچنین با بازی Rory Kinnear، Ana de Armas، Dali Benssalah، David Dencik، و بیلی مگنوسن.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *