دسته‌ها
دانلود فیلم

راهنمای هدیه تعطیلات ویدئویی خانگی 2020

دوباره آن زمان است تعطیلات اینجاست و شما هنوز در تلاش هستید که آخرین هدیه ها را برای دوستان یا خانواده خود یا Secret Santa پیدا کنید. خوب ، هیچ ترس نداشته باشید ، راهنمای هدیه تعطیلات ویدئویی خانگی 2020 اینجاست!

و امسال ، آن حتی مفید تر از همیشه است. با وجود تعداد زیادی از افراد که در خانه کار می کنند و فعالیت های فوق برنامه را محدود می کنند ، همه به چیز خوبی برای تماشا نیاز دارند!

مثل همیشه ، ما آنها را به دسته هایی تقسیم کرده ایم تا بتوانید به راحتی چیزی را برای هر کسی پیدا کنید. و مطمئن شوید که تا انتها برخی از اسباب بازی های جالب و سایر موارد خوب و همچنین فقط انتشار فیلم را مطالعه کرده اید. لذت بردن!

بازگشت به آینده: سه گانه نهایی (4K Ultra HD) – خوب ، تعطیلات به ما رسیده است و با کمبود عناوین مهم جدید تئاتر که به ویدیوی خانگی ضربه می زند ، حداقل نسخه های عالی جدید کاتالوگ دریافت می کنیم. این هفته ، با این جعبه فوق العاده 7 دیسک 4K Ultra HD از استودیوی جهانی شروع می شود. اکنون ، اگر از افرادی نیستید که دارای پخش کننده 4K هستید ، قبل از اینکه دیگر مطالعه نکنید ، نگران نباشید ؛ این مجموعه همراه با هر فیلم 4K و Blu-ray است ، بنابراین این هنوز هم یک روش عالی برای بدست آوردن کل سه گانه یکی از بهترین امتیازات فیلم در تمام دوران است. علاوه بر سه فیلم ، تمام ویژگی های اصلی اصلی را از تکرار مجموعه جعبه اول (و تعداد زیادی وجود دارد) به علاوه برخی از ویژگی های اضافی جدید ، از جمله فیلم های ممیزی ، یک برنامه ویژه YouTube درباره BTTF، نگاهی به لوازم و یادگاری های فیلم و موارد دیگر. اما مسلماً ، اگر نسخه های 4K این فیلم ها را خریداری می کنید ، چگونه آنها در قالب حق بیمه انباشته می شوند؟ به هر حال این فیلم ها 30 سال قدمت دارند ، بنابراین آیا کاملاً جدید به نظر می رسند؟ خوب ، نه ، اما من مجبور هستم از Universal تعریف کنم که واقعا کیفیت تصویر فوق العاده ای را در اینجا ارائه کرده است. من چند ماه پیش این فیلم ها را از طریق Blu-ray تماشا کردم ، بنابراین با تماشای آنها در حال حاضر با کیفیت 4K ، من تعجب کردم که چقدر فیلم ها پر جنب و جوش و رنگارنگ هستند ، به خصوص نحوه تپه های دره گذشته و دوره آینده. وضوح تصویر کاملاً تیغ است و احساس می کنم فیلم ها زندگی جدیدی می گیرند. به همین ترتیب موسیقی متن های فراگیر ، استفاده از کانال های مختلف را به حداکثر می رساند ، حتی به جلوه های صوتی به ظاهر بی اهمیت نیز مکان مناسبی می دهد و شما را غرق در عمل می کند. بله ، چندین مورد وجود داشته است BTTF جعبه قبل تنظیم می شود ، اما این بهترین دست پایین است.

فیلم پیشنهادی  آخرین شیفت - ریچارد جنکینز و شین پل مک گی را در پیش پرده درام جدید تماشا کنید

Game of Thrones: The Complete Collection (4K Ultra HD)بازی تاج و تخت به نوعی شبیه است – اگر به قیاس فوتبال بهانه کنید – میهن پرستان 2007. آنها در فصل معمول و پلی آف 18-0 صعود کردند ، سپس توپ را در Super Bowl انداختند و همه را از دست دادند. خوب ، من یک موازی روشن با بازی تاج و تخت. یکی از موفق ترین و دوست داشتنی ترین نمایش های همه زمان ها ، طرفداران مجبور شدند دو سال پس از پایان فصل 7 صبر کنند ، تا آن زمان اکثر مردم این نمایش را تقریباً بهترین نمایش تاریخ تلویزیون می دانستند. سپس فصل 8 نمایش داده می شود و – چه اتفاقی می افتد؟ تقریباً همه از آن متنفر بودند. همانطور که گفته شد ، این نمایش به عنوان یک کل موفقیت خیره کننده ای داشت و به یک سنگ بنای اصلی فرهنگی و بازیگر بزرگ فرهنگ پاپ تبدیل شد. و اکنون می توانید کل مجموعه را در یک جعبه زیبا و پرزرق و برق دوباره بچرخانید ، و از نظر ظاهری و صدایی بهتر از هر زمان دیگری در قالب پریمیوم 4K Ultra HD ارائه می شود. انتقال 4K بسیار جذاب است. اگر هرگز نمایشی وجود داشته باشد که سزاوار درمان 4K باشد ، بازی تاج و تخت. ممکن است در اتمام یک داستان ایراداتی داشته باشد ، اما فیلمبرداری هیجان انگیز هرگز یکی از آنها نیست. موسیقی متن فراگیر نیز بسیار عالی است و هر صحنه جنگ ، اوباش و پرواز اژدها را زنده می کند و اتاق نشیمن شما را از هر جهت با صدا پر می کند. این مجموعه همچنین با تمام ویژگی های اصلی اصلی همراه است ، بنابراین این مجموعه ای است که باید خریدهای شما را برای مدت طولانی ادامه دهد. حتی اگر تصمیم بگیرید که فصل گذشته را کنار بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *