دسته‌ها
دانلود فیلم

راهی که من آن را می بینم – تریلر را برای فیلم مستند جدید درباره عکاس رئیس اسبق کاخ سفید تماشا کنید

تمرکز ویژگی ها پوستر و تریلر را منتشر کرده اید Dawn Porter انتخاب مستند و رسمی 2020 جشنواره فیلم تلورید، راهی که من آن را می بینم، که عکاس رئیس سابق کاخ سفید را دنبال می کند پیت سوزا زمان پشت صحنه پوشش رئیس جمهور باراک اوباما و رونالد ریگان. این روی پاشنه مستند متحرک اخیر پورتر ظاهر می شود ، جان لوئیس: مشکل خوب، به مزخرف کردن کنگره کنونی فقید و قهرمان حقوق مدنی جان لوئیس. راهی که من می بینم تولید شده توسط پورتر در کنار آکادمی جایزه ® ، BAFTA® و امی جایزه ® تهیه کننده برنده اوان هایز (انفرادی رایگان) ، جوایز اسکار و برنده جایزه امی لورا درن و شریک زندگی خود Jaywalker Pictures جیم لیمو، در ارتباط با بستر یک رسانه. این مستند نمایشگاهی از Focus Features و MSNBC Films است ، بخشی از استودیوی NBC News. راهی که من می بینم در ماه سپتامبر افتتاح می شود.

پیت سوزا اظهار داشت ، “من امیدوارم که این فیلم به عنوان یادآوری در مورد اهمیت ریاست جمهوری باشد ، اما همچنین چگونه قدرت تصویر ثابت در لحظه های پشت صحنه می تواند شخصیت واقعی شخصی را که در آن اداره فعالیت می کند نشان دهد.”

بر اساس پرفروش ترین شماره 1 نیویورک تایمز می آید The Way I See It ، نگاه بی سابقه ای در پشت صحنه دو تن از پرمصرف ترین رئیس جمهورهای تاریخ آمریکا ، باراک اوباما و رونالد ریگان ، همانطور که از نگاه عکاس مشهور پیت سوزا دیده می شود. به عنوان عکاس رسمی کاخ سفید ، سوزا شاهدان عینی به مسئولیت های منحصر به فرد و فوق العاده بودن قدرتمندترین فرد روی زمین بود. این فیلم نشان می دهد که چگونه سوزا از یک عکاس خبری محترم به یک مفسران آگاه در مورد موضوعاتی که ما به عنوان یک کشور و مردم با آنها روبرو هستیم ، تبدیل می کند.

فیلم پیشنهادی  کمدی سنترال ، داریا را به کمک جودی اعلام کرد که توسط تریسی الیس راس به عنوان اصلی رهبری شناخته شده است

https://www.youtube.com/watch؟v=7L4ktHbelhc

این مستند براساس پرفروش ترین شماره های نیویورک تایمز در پرفروش ترین ها ، “اوباما: یک پرتره صمیمی” و “سایه: داستان دو رئیس جمهور” ساخته شده است. او استاد مقدماتی در دانشکده ارتباط بینایی دانشگاه اوهایو است و در سال 2001 به عنوان بخشی از کارکنان شیکاگو تریبون برنده جایزه پولیتزر برای روزنامه نگاری توضیحی شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *