دسته‌ها
دانلود فیلم

رجی ژان پیج Bridgerton به فیلم Dungeons & Dragons می پیوندد

بریجتون ستاره رگه-ژان پیج در بازیگران انتخاب شده است Dungeons & Dragons فیلم ، طبق THR. او خواهد پیوست کریس پاین، میشل رودریگز (فیلمهای سریع و خشن) و عدالت اسمیت (Pokemon Detective Pikachu) در اقتباس فیلم جدید Dungeons & Dragons ، امتیاز محبوب بازی محبوب Hasbro از Wizards of the Coast. Hasbro / eOne و Paramount به طور مشترک این ویژگی را تولید و تأمین مالی می کنند و eOne در انگلیس و کانادا و Paramount در سایر نقاط جهان توزیع می شود.

جاناتان گلدشتاین و جان فرانسیس دلی کارگردانی و نوشتن متن بر اساس پیش نویس توسط مایکل جیلیو. جرمی لاتچام از طریق معامله خود با استودیوی eOne ، بازوی سرگرمی Hasbro ، در حال تولید است. برایان گلدنر Hasbro’s نیز تولید می کند.

Dungeons & Dragons یک حق رای دادن در زمینه سرگرمی های فانتزی است که با تخیل داستان نویسان در سراسر جهان تقویت می شود. بیش از 40 میلیون طرفدار از زمان انتشار اولین 46 سال پیش D&D با آنها ارتباط برقرار کرده اند یا بازی کرده اند ، از جمله از طریق بازی های ویدیویی و سرگرمی های جریان مستقیم در Twitch و YouTube.

جزئیات طرح مبهم است ، اما سال گذشته اشاره شد که آن را دنبال خواهد کرد “گروه ماجراجویانی که به دنبال Eye of Vecna ​​هستند ، یک اثر مصنوعی قدرتمند که به اولین روزهای بازی برمی گردد. وکنا یک خدای قدرتمند است که دست و چشم او (بقایای مربوط به زمانی که وکنا یک انسان فانی بود) قدرت غیرقابل گفتنی می دهد. دست و چشم وکنا هزینهای سنگین دارند – برای استفاده از هر یک از مصنوعات ، کاربر باید چشم یا دست موجود خود را برداشته و سپس مصنوع را جایگزین کند. “

گزارش های قبلی همچنین گفته بودند که ماجراجویان توسط Raven Hightower ، یک جنگجو با شعله شعبده بازی ، که مرگ خواهرش را تحت تعقیب قرار می دهد ، هدایت می شوند. شخصیت های دیگر شامل “نیمه اژدها” هک کارووی ، سارق ارواح الیوان Trickfoot و یک جنگجوی نقابدار به نام Alyssa Steelsong است. شرور اصلی فیلم یک کبوتر نر به نام Razer Horlbar است که زمانی ریون و خواهرش را به عنوان یک برده به عنوان یک برده زن به نام دامالا و یک جنگجوی بی رحم که فقط به عنوان “The Beast” شناخته می شود.

فیلم پیشنهادی  بررسی LFF 2020: آرمانشهر آمریکایی دیوید برن - "این اجراها باعث ایجاد احساس سرخوشی جهانی می شوند"

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *