دسته‌ها
دانلود فیلم

ری دونووان در یک فیلم بلند جدید بازگشت

زمان نمایش اعلام کرده است ری دونووان فیلم بلند داستانی در ادامه سفر ری ، به دنبال هفت فصل اجرای سریال درام در شبکه. ستاره لیوو شرایبر در نقش کاندیدای امی و گلدن گلوب باز خواهد گشت و فیلمنامه را به همراه برنامه ریز سریال نوشت دیوید هلندر ، که به عنوان مدیر نیز خدمت خواهد کرد. برنده گلدن گلوب جون وویت همچنین نقش خود را به عنوان میکی دونووان تکرار خواهد کرد ، به همین ترتیب کریس دورسی به عنوان بریجت دختر ری. به طور موقت قرار است تولید این فیلمبرداری اواخر امسال در نیویورک آغاز شود و از SHOWTIME پخش خواهد شد. اعلامیه توسط گری لوین و جانا وینوگراد، روسای سرگرمی ، Showtime Networks Inc.

فیلم جدید در همان جایی که فصل هفتم متوقف شد آغاز می شود ، در حالی که میکی در باد است و ری مصمم است که او را پیدا کند و متوقف کند قبل از اینکه او بتواند قتل عام بیشتری انجام دهد. این برنامه همچنین پیامدهای امروز دشمنی دونووان / سالیوان با داستان ری و ریشه میکی مربوط به 30 سال پیش را بافته خواهد کرد.

فیلم پیشنهادی  Dune: Adventures In The Imperium RPG یک جلد و جزئیات پیش سفارش دریافت می کند

“هنگامی که RAY DONOVAN پس از هفت فصل عالی از هوا خارج شد ، از بسیاری از طرفداران وفادار آن شنیدیم که آنها آماده خداحافظی با ری و قبیله فوق العاده ناکارآمد Donovan نیستند” گفت لوین. “و بنابراین ، برای آنها ، ما خوشحالیم که لیوو و دیوید در حال ایجاد یک فصل جدید هیجان انگیز از این مجموعه نمادین هستند.”

در طول 82 قسمت از سال 2013 تا 2020 ، این مجموعه چندین نامزدی Emmy ، Golden Globe ، Writers Guild و منتقدان را در انتخاب منتقدان به دست آورد ، ووایت برنده جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگری توسط یک بازیگر نقش مکمل در یک سریال شد. سری کوتاه یا فیلم متحرک ساخته شده برای تلویزیون.

فیلم RAY DONOVAN به تهیه کنندگی دیوید هولندر ، لیوو شرایبر ، مارک گوردون ، برایان زوریف و لو فوزارو تهیه شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *