دسته‌ها
دانلود فیلم

زندانی شماره 1: ظهور دنی Trejo – تریلر را برای فیلم مستند جدید تماشا کنید

زندانی شماره 1: ظهور دنی Trejo ، تجربه فیلم مستند پرده از زندگی خارق العاده خارق العاده ترین قهرمان هالیوود ، در تاریخ 22 ژوئن 2020 برای دانلود دیجیتالی در انگلستان و ایرلند در دسترس است. این فیلم یک گزارش خام و الهام بخش از دنی ترجیو دگرگونی از جنایتکار سخت به نماد فیلم مشهور و دوست محبوب همه کسانی که از مسیر او عبور می کنند.

از زندگی اولیه مواد مخدر ، سرقت های مسلحانه و زمان سخت زندان ، گرفته تا فرش های قرمز بلوک های هالیوود و کمک به معتادان مشکل ، این داستان یکی از الهام بخش ترین تحولات شخصیت انسانی است که تاکنون به فیلم کشیده شده است. با میزبان مصاحبه های مشهور ، فیلم هایی که پیش از این دیده نشده است و شهادت شخصی از دنی و نزدیکترین خانواده و دوستان وی ، مخاطبان شاهد تولد یک نماد هالیوود هستند که به سمبل امید برای مردم در سراسر جهان تبدیل شده است. تا به امروز ، دنی همچنان به شورای اعتیاد معتادان بهبود یافته و در زندان های ایالتی صحبت می کند. پس از 46 سال هوشیاری ، او هرگز ریشه های خود را فراموش نمی کند و آنچه را که به او عطا کرده است می پردازد.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی: Dawn of the Dead Limited Blu-Ray & 4K UHD

https://www.youtube.com/watch؟v=C59f07pt-Nk

به کارگردانی فیلمساز برنده جایزه ، برت هاروی (نگهبانان یخ) ، مقصر شماره 1: RISE OF DANNY TREJO داستان تکان دهنده ای از ظرفیت یک انسان برای غلبه بر شیاطین خود است ، فقط برای کشف رستگاری با کمترین احتمال از سفرها.

از 22 ژوئن بین المللی و از 7 ژوئیه در ایالات متحده برای اجاره و مالکیت دیجیتال در دسترس است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *