دسته‌ها
دانلود فیلم

زندانی شماره 1: ظهور دنی Trejo – کلیپی از مستند جدید را تماشا کنید

زندانی شماره 1: ظهور دنی Trejo ، تجربه فیلم مستند که پرده از سفر خارق العاده زندگی غیرقابل باورترین قهرمان هالیوود است ، در تاریخ 22 و 22 ژوئن 2020 برای بارگیری دیجیتال در انگلستان و ایرلند در دسترس خواهد بود. این فیلم یک گزارش خام و الهام بخش از دنی ترجیو دگرگونی از جنایتکار سخت به نماد فیلم مشهور و دوست محبوب همه کسانی که از مسیر او عبور می کنند

از زندگی اولیه مواد مخدر ، سرقت های مسلحانه و زمان سخت زندان ، گرفته تا فرش های قرمز بلوک های هالیوود و کمک به معتادان مشکل ، این داستان یکی از الهام بخش ترین تحولات شخصیت انسانی است که تاکنون به فیلم کشیده شده است. با میزبان مصاحبه های مشهور ، فیلم هایی که پیش از این دیده نشده است و شهادت شخصی از دنی و نزدیکترین خانواده و دوستان وی ، مخاطبان شاهد تولد یک نماد هالیوود هستند که به سمبل امید برای مردم در سراسر جهان تبدیل شده است. تا به امروز ، دنی همچنان به شورای اعتیاد معتادان بهبود یافته و در زندان های ایالتی صحبت می کند. پس از 46 سال هوشیاری ، او هرگز ریشه های خود را فراموش نمی کند و آنچه را که به او اعطا کرده است می پردازد.

فیلم پیشنهادی  بروس کمپبل در نقش Ash در تریلر Evil Dead: The Game برمی گردد

https://www.youtube.com/watch؟v=C59f07pt-Nk

به کارگردانی فیلمساز برنده جایزه ، برت هاروی (نگهبانان یخ) ، زندانی شماره 1: RISE OF DANNY TREJO داستان تکان دهنده ای از ظرفیت یک انسان برای غلبه بر شیاطینش است ، فقط برای کشف رستاخیز از بعید ترین بعیدترین سفرها.

از 22 ژوئن بین المللی و از 7 ژوئیه در ایالات متحده برای اجاره و مالکیت دیجیتال در دسترس است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *