دسته‌ها
دانلود فیلم

سام و ماتی فیلم زامبی می سازند – دو نوجوان مبتلا به سندرم داون فیلم رویایی خود را برای زامبی ها ساختند

چه اتفاقی می افتد که دو بهترین دوست مبتلا به سندرم داون برای کمک به تحقق رویای خود برای ساختن یک فیلم ترسناک ، شهرشان را به نام Providence گرد هم می آورند؟ مستند Sam & Mattie یک فیلم زامبی بسازند این داستان الهام بخش از خوش بینی بدون فیلتر و موانع شکنی را شکار می کند ، که مملو از گالن های خون جعلی و روحیه DIY است. Gravitas Ventures در 6 آوریل Sam & Mattie Make a Zombie Movie را در تعدادی از سیستم عامل های دیجیتال و کابل از جمله iTunes ، Amazon Video ، Vudu ، Google Play ، Spectrum و Cox منتشر خواهد کرد.

“فکر نمی کنم در طول تماشای یک فیلم در زندگی خودم لبخند بیشتری زده ام” می گوید فیلم ساز برنده اسکار پیتر فارلی (کتاب سبز) ، که به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت می کند. “سام و ماتی سوپراستار هستند!”

از آنجا که آنها در المپیک ویژه ملاقات کردند ، سام سوچمن و ماتی زوفلت پیوند ناگسستنی ای ایجاد کرده اند که به دلیل علاقه آنها به فیلم ها تقویت می شود. سم و ماتی ایده خود را در مورد تجربه نهایی سینمایی برای همه کسانی که گوش می دهند ارائه دادند: تلنگر زامبی نوجوان نژادی که آنها با افتخار اعلام کردند “بهترین فیلم همیشه” است ، منفجر شده با رابطه جنسی ، خونسردی و خشونت بیش از حد شما می تواند یک قمه را در لرزاند.

فیلم پیشنهادی  در تریلر جدید F9 همه چیز سریع و خشمگین است

https://www.youtube.com/watch؟v=KV3AtpIYyq8

آنها برادر بزرگتر سام ، جسی و گروه دوستان فیلمسازش را متقاعد کردند تا در زندگی بخشیدن به آنها به آنها بپیوندند. تنها قانون: دیدگاه هنری اصلی دوتایی باید سالم بماند. این بدان معنی بود که سم و متی در پروژه رویایی خود:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *