دسته‌ها
دانلود فیلم

سریال اصلی Netflix You Must Binge-Watch در سال 2020

نتفلیکس، غول جریان از سال 2020 با نمایش های بیشتر واقعیت و سریال نسبت به درام آغاز کرده است. اکنون حتی خبر خوبی است که شما مجبور هستید به طور نامحدود در داخل خانه گیر کنید. برای رعایت بهترین موارد Netflix ، باید هر شب در مورد خوراک چک کنید. Netflix همیشه در حال گسترش است و شما هرگز چیزی از لیست را از دست نخواهید داد.

بنابراین ، آیا شما آماده دیدن لیست نهایی سری Netflix ما هستید؟ حتماً یک پاپ کورن را بگیرید و در مکان مورد علاقه خود باشید. در زیر بهترین سریال های اصلی که امسال باید تماشا کنید ، آورده شده است.

این سریال مربوط به یک پرورش دهنده ببر جو اگزوتیک است که صاحب یک باغ وحش خصوصی در اوکلاهما آمریکا است. وی دیده می شود که در حال اجرای کارزارهایی برای ازدواج ، ازدواج های چند زبانه ، شرارت های شرور و فیلم های موسیقی است. این مناسب برای والدینی است که می خواهند با اتاق کوچک خود در اتاق نشیمن بمانند و راحت در یک غلاف خواب کودک در تمام طول روز یا شب با تماشای Tiger King تماشا کنند. این پر از درام ، قتل و جنون است با شخصیت های وحشی که مرتکب جنایات زیادی می شوند. این نمایش توجه شما را جلب خواهد کرد و به شما کمک می کند تا مدتی به استراحت از اخبار همه گیر بپردازید.

فیلم پیشنهادی  Horizon Line - تریلر جدید تریلر با حضور آلیسون ویلیامز ، الکساندر دریمون و کیت دیوید را تماشا کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *