دسته‌ها
دانلود فیلم

سریال Discworld تری پراتشت یک اقتباس مهم تلویزیونی است

چند بار تلاش شده است کشف دنیای تری پراتشت به صفحه کوچک (ساعت جدیدترین است ، اما به نظر می رسد کمی خاموش است) ، اما به نظر می رسد همه رمان های او ممکن است عازم تلویزیون شوند.

در روز تولد 72 سالگی پراتچت ، روایتگرایی (شرکت تولیدکننده نویسنده فقید) همکاری با خود را اعلام کرده است تصاویر انگیزه و تلاش برای زنده نگه داشتن این رمان ها در یک سری “اقتباس های صفحه نمایش قطعی” و “کاملاً وفادار به نبوغ اصلی و منحصر به فرد سر تری پراتشت. روح این اتحاد جدید ناشی از عشق مشترک به ماده منبع و تعهد به ایجاد یک سریال حماسی است که با برخی از عناوین برجسته ترین موجود در دنیای سرسختانه و طنز آمیز سر تری آغاز می شود. “

همکار Narrativia ریانا پراتشت گفت: وی اظهار داشت: “آشفتگی های ناکام با شخصیت های منحصر به فرد ، روایت شوخ و طنزهای باورنکردنی ادبی وجود دارد ، و ما احساس می کنیم این موارد باید به شکلی تحقق یابد که پدرم به آن افتخار کند.

“شروع سفر به این سفر با انگیزه و تلاش با محتوا ، که هر دو دیدگاه ما را برای تحقق بخشیدن به این ایده کاملاً مشترکند ، بسیار جالب است.”

فیلم پیشنهادی  Netflix’s The Witcher بازیگران را به فصل دوم خود اضافه می کند

راب ویلکینز، مدیرعامل نارویتیا ، افزود: کتابهای Disworld برای میلیون ها خواننده منبع شادی فراوانی است ، و به درستی چنین است؛ هر پاراگراف ، عبارت و پاورقی با درخشش و شفافیت دستکاری شده است و ما متعهد هستیم دنیای تری را با احترام و مراقبتهایی که شایسته آن است به روی پرده بکشد. با این همکاری ، ما خوشحال می شویم که سرانجام دیسکراود خانه خود را پیدا کرد. “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *