دسته‌ها
دانلود فیلم

سریال Prequel prequel یک پوستر جدید و برخی از قسمت های قسمت را بدست می آورد

HBO پوستر و جزئیات قسمت جدید را برای جدید منتشر کرده است پری میسون نشان می دهد که اولین ژوئن 21 ، به طور انحصاری در HBO

بر اساس شخصیت های ایجاد شده توسط نویسنده ارل استنلی گاردنر، سریال درام PERRY MASON ، با بازیگر برنده Emmy® متیو ریس، اولین شنبه ، 21 ژوئن (9: 00-10: 00 p.m. ET / PT) منحصراً در HBO. این سریال از ریشه های افسانه ای ترین وکیل مدافع جنایی پری میسون ، پری میسون پیروی می کند. هنگامی که پرونده دهه ای درهایش را می شکند ، پیگیری بی وقفه میسون به حقیقت ، شهری شکسته و فقط شاید ، راهی برای رستگاری برای خودش نشان می دهد.

این سریال همچنین برای پخش در HBO GO ، HBO NOW ، و در HBO از طریق HBO Max و سایر سیستم عامل های همکار در دسترس خواهد بود.

پری ماسون ستاره ها متیو ریس پری میسون ، یک بازپرس خصوصی با اجاره پایین که در حال بررسی معاینه خصوصی است و از تجربیات دوران جنگ خود در فرانسه رنج می برد و از تأثیرات ازدواج شکسته رنج می برد. جان لیتگو به عنوان الیاس بیرچارد “E.B.” جاناتان ، وکیل مبارز و کارفرمای نیمه معمولی میسون؛ جولیت ریلانس به عنوان خیابان دلا ، E.B. دبیر حقوقی خلاق و محور جاناتان؛ تاتیانا ماسلانی همانطور که خواهر آلیس مک کیگان ، رهبر مجمع تابناک خدا ، موعظه ای برای یک جماعت گرسنه و یک مخاطب رادیویی در سراسر کشور داشت. کریس چلک به عنوان پاول دریک ، پلیس ضرب و شتم با کارد و چنگال برای کارآگاه. و شی ویگام به عنوان پیت استریکلند ، که توسط میسون به عنوان مجموعه ای اضافی از چشم در تحقیقات مختلف خود استخدام شده است.

فیلم پیشنهادی  مقاله ویدئویی - فقط تا به حال یک جیمز باند وجود داشته است: شرح حال 007 Nerd

این سریال همچنین ستاره می شود استفان روت ، گیل رنکین ، نیت کوردری ، ورونیکا فالکن ، جفرسون میس ، لیلی تیلور ، اندرو هوارد ، اریک لانژ ، و رابرت پاتریک.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *