دسته‌ها
دانلود فیلم

سه اقتباس ادگار آلن پو را در Blu-ray کسب کنید

یورکا سرگرمی در حال صدور مجدد است Murders In The Rue Morgue / گربه سیاه / کلاغ: سه اقتباس ادگار آلن پو با بازی بلا لوگوسی، در یک نسخه Blu-ray 2 دیسک به عنوان بخشی از مجموعه مسترهای سینما از 12 آوریل 2021.

این سه فیلم کلاسیک ترسناک دهه 1930 – Murders in the Rue Morgue، The Black Cat، and The Raven – همچنین توسط سه عامل در مورد تولید آنها متمایز می شود. از همه قابل توجه تر ، هر فیلم براساس کاری از استاد فریبنده ادگار آلن پو ساخته شده است. بخشی از موج افسانه ای فیلم های ترسناک ساخته شده توسط Universal Pictures در دهه 30 ، هر سه دارای نمایش های پویا از Dracula’s هستند بلا لوگوسی، با دو نفر از آنها نیز با ظاهر Frankenstein روح بخشیده است بوریس کارلوف. و سرانجام ، هر سه از نمونه های نادر ترسناک استودیویی Pre-Code ، به تصویر کشیدن بعضی اوقات حیرت انگیز سادیسم و ​​شوک ناشی از ساختگی در آن دوره کوتاه در هالیوود قبل از اجرای دستورالعمل های سختگیرانه کد تولید فیلم برای محتوای اخلاقی ، بهره مند می شوند. .

کارگردان رابرت فلوری، که فیلم سینمایی برادران مارکس را با فیلم The Cocoanuts در سال 1929 آغاز کرد ، با فیلمبردار Metropolis کار کرد کارل فروند اکسپرسیونیسم آلمانی نگاهی به Murders in the Rue Morgue (1932) داد ، با لوگوسی به عنوان یک دانشمند دیوانه که یک نمایش جانبی کارناوال پیچ خورده را در پاریس در قرن 19 اجرا می کرد ، و زنان را برای پیدا کردن یک همسر برای جذابیت اصلی میمون خود قتل می کرد. لوگوسی و کارلوف برای اولین بار در این تیم نیرو گرفتند گربه سیاه، یک روان پریش کابوس وار که با کارگردانی انحرافی به بزرگترین موفقیت جهانی در سال 1934 تبدیل شد ادگار جی اولمر آوردن استعداد تب و تاب به داستان یک معمار شیطان پرست ، نکروفیلی (کارلوف) که در جستجوی خانواده اش در جنگ با یک دوست قدیمی (لوگوسی) حبس شده است. کارگردان پرکار فیلم B لو لوندرز سال 1935 ساخته شده است کلاغ سیاه چنان گروتسک که همه فیلمهای ترسناک آمریکایی در پی آن در انگلیس به مدت دو سال ممنوع شدند. لوگوسی به طور خاص در داستان خود به پو اشاره می کند ، یک جراح پلاستیک با وسواس نویسنده است که کارلوف فرار از قاتل را با استفاده از روش های پزشکی شگرف شکنجه می کند.

فیلم پیشنهادی  تیموتی اولیفانت ، جاستین کورنول و دیگران به تام هاردی در Gareth Evans ’Havoc پیوستند

آثار اولیه قابل توجه و هنوز هم ناخوشایند فیلم های ترسناک استودیوی آمریکایی ، این سه چیلر Pre-Code قدرت ماندگار کار پو و جذابیت یکسان مداوم دو ستاره شاخص کلاسیک جهانی ترسناک را نشان می دهد.

ما سه نسخه برای گرفتن داریم. برای داشتن شانس برنده شدن به سادگی ، به س simplyال زیر پاسخ دهید:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *