دسته‌ها
دانلود فیلم

سه فیلم درباره اعتیاد که باید ببینید

یک انسان خردمند یک بار گفت که هدف از همه هنرها این است که “سنگ را دوباره سنگ دار” کنند. مقصود او از این کار این بود که هنر به ما امکان می دهد جهان و همه چیزهای آشنا را در آن با چشمانی تازه ببینیم ، گویی که قبلاً آنها را ندیده ایم.

فیلم ها نیز از این قدرت خارق العاده برخوردار هستند. مدیران اغلب از آن برای بحث در مورد موضوعات مهم استفاده می کنند و ما را وادار می کنند با دقت بیشتری در مورد آنها فکر کنیم. آنها از جلوه های صوتی و تصویری استفاده می کنند ، زمان و روابط مکانی را دستکاری می کنند و از سایر عناصر زبان سینمایی برای گسترش درک ما ، بیدار کردن احساسات ما و تعمیق درک ما از مبارزات دیگران استفاده می کنند.

یکی از این مبارزات برای میلیون ها نفر در سراسر جهان اعتیاد است – موضوع مهمی که باید در مورد آن آموزش دهیم.

فیلم پیشنهادی  آلدن Ehrenreich در تریلر برای اقتباس جدید تلویزیون از رمان Aldous Huxley وارد دنیای شجاع جدید می شود

مسلماً ، اگر می خواهید در پایان یک روز کاری طاقت فرسا آرام باشید ، یک فیلم در مورد اعتیاد دقیقاً بهترین انتخاب نیست. به همین دلیل ما مطمئن شدیم که نه تنها درام هایی را که شما را به لرزه در می آورند بلکه در مورد فیلمی که با روحیه نسبت به این موضوع برخورد می کند ، انتخاب کنیم.

Rounders داستان مایک مک درموت (مت دیمون) را دنبال می کند ، دانشجویی که با بازی پوکر وام دانشجویی خود را پرداخت می کند. در ابتدای فیلم ، مایک تمام پس انداز خود را از دست می دهد و به خودش و دوست دخترش قول می دهد که دیگر پوکر بازی نخواهد کرد. در عوض ، او برای پرداخت بدهی های خود شغل نیمه وقت پیدا می کند ، اما به زودی وقتی دوستش ورم (ادوارد نورتون) از زندان بیرون می رود ، این قول شکسته می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *