دسته‌ها
دانلود فیلم

سیلوستر استالونه از آنچه انتظار می رود Rocky IV: Director’s Cut تقریباً آماده است اشاره می کند

مدتی است که در حال ساخت است ، اما طرفداران آن راکی حق رای دادن احتمالاً باید پس از آن شروع به اعتیاد به مواد مخدر کند سیلوستر استالونه به نظر می رسید آزادی قریب الوقوع او را تحریک می کند Rocky IV: Director’s Cut در شبکه های اجتماعی

حق رای دادن راکی از زمان اولین فیلم این مجموعه در سینما در سال 1976 تأثیر زیادی بر فرهنگ عامه داشته است. این فیلم با بازی سیلوستر استالونه ، که همچنین فیلم نامه را نیز نوشت ، به عنوان یکی از بزرگترین فیلم های ورزشی ساخته شده شناخته شده است.

در پشت موفقیت خود ، بیش از 1.6 میلیارد دلار درآمد در گیشه با بودجه ای بیش از 200 میلیون دلار به دست آورد. پنج دنباله ایجاد شد – از جمله راکی چهارم، البته. همچنین دو فیلم اسپین آف وجود داشت ، عقیده و کرید II، با برنامه ریزی برای کرید III و راکی هفتم.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی: مرمت چهلمین سالگرد Flash Gordon - "دیدی برای دیدن"

علاوه بر این ، محبوبیت فیلم با انتشار بازی های ویدیویی راکی ​​در 1987 و 2002 ، همراه با افسانه های راکی (2004) و راکی بالبوآ (2007).

همچنین وجود دارد بازی تخته سنگی و دستگاه پین ​​بال. این حتی صنعت iGaming را تحت تأثیر قرار داده است ، زیرا حتی یک بازی اسلات آنلاین با نام Rocky وجود دارد که می تواند در سایت های شیار جدید مانند Sun Vegas Casino یافت شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *