دسته‌ها
دانلود فیلم

سینمایی پر از هیولا – قسمت 1

با گودزیلا در مقابل کنگ قرار است در تاریخ 26 مارس (پیش پرده را در اینجا تماشا کنید) ، اکنون زمان خوبی برای بررسی تاریخ فیلم های هیولا است.

هیولاها تقریباً از همان ابتدا در سالن های سینما با ما بوده اند. آنها سینما را شکل داده اند. جلوه های فیلم متولد شد برای فیلم های هیولا و تکامل یافته است با آنها ما در طول تاریخ سینما ، تا امروز نیش ، پنجه و غول را دنبال کرده ایم ، و گرچه ژانر اکنون ضعیف تر است ، اما میراثی به ما داده است که بزرگترین نویسندگان مدرن با خردمندانه و سرخوشانه آن را صرف کرده اند.

قبل از شروع ، باید بگویم که من در مورد هیولاهای انسانی صحبت نمی کنم. Ed Gein و امثال او ممکن است کلاسیک های سینمایی مانند اینها را ایجاد کرده باشند روانی، قتل عام اره برقی تگزاس و سکوت بره ها، اما من می خواهم به چیزهایی بپردازم که لغزش ، خزیدن ، پایکوبی ، رند کردن و شب را دست انداز کنند. اخیراً به اندازه کافی هیولاهای انسانی در دنیای واقعی وجود داشته است ، پس بگذارید درعوض فوق العاده بمانیم و بیایید با کار کردن در مورد اینکه هیولا چیست شروع کنیم.

فیلم پیشنهادی  The Mitchells vs. The Machines - تریلر اکشن-کمدی انیمیشن جدید را تماشا کنید

دیکشنری کمبریج “هیولا” را به عنوان “هر موجود ترسناک خیالی” بزرگ و عجیب تعریف می کند. “هوم بسیاری از حیوانات این فیلم ها دایناسور هستند. آنها خیالی نیستند. کوسه ها هم نیستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *