دسته‌ها
دانلود فیلم

سینمایی پر از هیولا – قسمت 2

قسمت 1 را می توانید اینجا بخوانید.

برای من ، بزرگترین دهه هیولاها دهه هشتاد است. این یک نظر است و من خوشحالم که در مورد نظرات در مورد آن بحث می کنم.

جایی که تهدید به بزرگی غول باشد ، اغلب شخصیت ها و گاهی داستان فرعی می شوند. مانند هر تکامل ، آن فیلم های شگفت انگیز اولیه نیز بر نبوغ اثر هیولا در دهه هشتاد تأثیر داشتند. استن وینستون ، راب بوتین ، ریک بیکر ، اینها وراث طبیعی ری هریهاوزن بودند. آنها به فناوری معاصر دسترسی داشتند. جامعه مجاز تر به آنها این امکان را می دهد تا تأثیرات هیولایی را در جهات احمقانه و قانع کننده ای نشان دهند.

ارتشی از هیولاها دهه هشتاد را آزار داد و آنها خوب یا بد تا به امروز دوام آورده اند. 1980 داشت تمساح، نوشته شده توسط جان سایلز ، و با بازی رابرت فورستر که سال گذشته متأسفانه ما آن را از دست دادیم و نقش آخر او بود گرگ برف توخالی (2020) که شایسته توجه بیشتری است و ممکن است جایگاه فرقه ای کسب کند.

فیلم پیشنهادی  Tenet's Christopher Nolan پوستر جدیدی می یابد

در سال 1981 ، همه چیز سرعت گرفت. یک گرگینه آمریکایی در لندن هنوز هم بزرگترین فیلم گرگینه است که روی صفحه نمایش گذاشته شده است و در حالی که ما در چند دهه گذشته مدعیان عالی داشته ایم ، مانند زنجبیل ضربه محکم و ناگهانی (2000) و سربازان سگ (2002) ، تاج روی سر خزدار خود ثابت می ماند. زوزه، در همان سال منتشر شد ، همچنین توسط Sayles نوشته شده است ، و با همان جلوه های ستاره ای خورشید گرفت. ریک بیکر برای این فیلم جایزه اسکار گرفت گرگینه آمریکایی اثرات این فیلم مدت طولانی را در پیش تولید سپری کرد ، وی کار بر روی آن را آغاز کرده بود زوزه قبل از اینکه جان لندیس از او بخواهد که برگردد ، و یک خدمه جوان به نام راب بوتین این مسئولیت را به عهده گرفت. این دو یکدیگر را به سمت دستاوردهای بزرگتر در بقیه دهه تحت فشار قرار خواهند داد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *