دسته‌ها
دانلود فیلم

شب خاموش ، شب مرگبار در حال راه اندازی مجدد است

استودیو Orwo و استودیوی آویز سیاه (JEEPERS CREEPERS: REBORN) اعلام کرده است که آنها حق بازسازی فیلم Semin Slasher را به دست آورده اند شب خاموش ، شب مهلک. تهیه کنندگان فیلم اصلی اسکات اشناید و دنیس وایتهد از سرگرمی Wonderwheel به Orwo می پیوندد تا در سال 2022 چشم انداز هیجان انگیز جدیدی از این کلاسیک فرقه را به مخاطبان فیلم های مدرن ارائه دهد.

شب خاموش ، شب مرگبار اصلی داستان کودکی را روایت می کند که با دیدن کشته شدن والدینش توسط مردی که لباس بابانوئل را پوشانده است ، ضربه می بیند. سالها بعد ، او کت و شلوار سانتا را به تن می کند و انتقام خونین را از لیست شیطان می گیرد.

این پروژه توسط تهیه کننده آنتونی ماسی از MasiMedia به Orwo آورده شد. اشناید ، وایتهد و ماسی به همراه جیک سیل ، تری برد و جیمی آر تامپسون از استودیوی Orwo / Black Hangar تهیه کنندگی خواهند کرد. استودیوی Orwo بودجه و نمایندگی فیلم را برای حقوق فروش در سراسر جهان تأمین می کند.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی Blu-ray: 976-EVIL - "فیلمبرداری عالی و احساسی کاملاً شیطانی"

Wonderwheel گفت ، “اشتیاق مداوم به محتوای ترسناک و موفقیت مداوم ژانر به این معنی بود که زمان مناسب برای ارائه این احیای دلهره آور عنوان برجسته است.” ماسی اضافه کرد ، “ما از همکاری با تهیه کنندگان اصلی و همچنین Orwo و Black Hangar خوشحال هستیم و متعهد هستیم که به نوستالژی اصلی احترام بگذاریم و در عین حال سورپرایزهایی را برای مخاطبان جدید برای کشف و در آغوش گرفتن آنها ارائه دهیم.”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *