دسته‌ها
دانلود فیلم

ششمین و آخرین سری از Peaky Blinders فیلمبرداری آغاز می شود

امروز اعلام شد که فیلمبرداری در ششمین و آخرین سری از BBC One’s مورد تحسین منتقدان قرار گرفت Blinders Peaky آغاز شده است.

یکی از موفق ترین درام های بی بی سی ، Blinders Peaky به یک پدیده عظیم بین المللی تبدیل شده است ، میلیون ها بیننده در سراسر جهان با داستان تامی شلبی و برجسته شدن و بدنام شدن خانواده بدنام او ، در پس زمینه طبقه کارگر ، پس از جنگ جهانی اول بیرمنگام ، هیجان زده است.

خالق و نویسنده استیون نایت گفت “پیکی بازگشته و با صدای انفجار. پس از تأخیر تولید اجباری به دلیل همه گیری کوید ، متوجه می شویم که این خانواده به شدت در معرض خطر است و خطر هرگز بیشتر نبوده است. ما معتقدیم که این بهترین سریال از همه خواهد بود و مطمئن هستیم که طرفداران شگفت انگیز ما آن را دوست خواهند داشت. در حالی که سریال های تلویزیونی رو به پایان است ، داستان به شکل دیگری ادامه خواهد یافت. “

تهیه کننده اجرایی کارین مانداباچ گفت “همراه با شرکای شگفت انگیز ، حامی و بی نظیر BBC و Netflix ، ما با سخت کوشی کار کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که می توانیم Peaky را با خیال راحت وارد کار کنیم. ایمنی بازیگران و خدمه ما همیشه اولویت ما است. از همه طرفداران Peaky که بسیار بی دریغ حمایت و صبوری کرده اند متشکرم. فیلمنامه های استیو باورنکردنی است و پایان یک داستان حماسی است که از ابتدا برای اولین بار در سال 2013 مخاطبان را به خود جذب کرده است ، اما دنیای Peaky Blinders قطعاً ادامه خواهد یافت.

تامی بولفین، تهیه کننده اجرایی بی بی سی ، گفت: “ما بسیار هیجان زده هستیم که فیلمبرداری فیلم Peaky Blinders آغاز شده است و از همه برای همه تلاششان برای تحقق آن سپاسگزارم. فیلمنامه های سری شش برای استیو بسیار چشمگیر هستند و ارسال مناسبی را ارائه می دهند که مطمئن هستیم طرفداران را خوشحال خواهد کرد.

سری ششم توسط نایت نوشته شده است ، آنتونی بیرن با کارگردانی مجموعه پنج با استقبال فراوان ، به عنوان کارگردان بازگشت و نیک گودینگ تهیه کنندگی آن را بر عهده خواهد داشت. تهیه کنندگان اجرایی کارین مانداباخ ، استیون نایت ، جیمی گلیزبروک ، دیوید میسون ، آنتونی بیرن و سیلیان مورفی هستند. تامی بولفین تهیه کننده اجرایی BBC و لوسی بدفورد تهیه کننده اجرایی Tiger Aspect هستند. Peaky Blinders ، از تولیدات Caryn Mandabach ، با تولید Tiger Aspect Productions تولید می شود و توسط Banijay Rights توزیع بین المللی می شود.

فیلم پیشنهادی  فیبی والر-بریج به پنجمین فیلم ایندیانا جونز پیوست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *