دسته‌ها
دانلود فیلم

شکل Hot Toys Spider-Gwen شکل Spider-Man: Into the Spider-Verse را ببینید

“نام من گون استیسی است. من توسط یک عنکبوت رادیواکتیو گاز گرفتم. و برای دو سال گذشته ، من زن و مرد عنکبوتی بوده ام. “ – عنکبوت گوئن

گوئن استیسی زنی جوان از شهر نیویورک از دنیای متناوب است که به جای پیتر پارکر توسط یک عنکبوت رادیواکتیو گاز گرفته و به عنوان زن عنکبوتی جهان معروف به عنکبوت گوئن شد. گوین که با ورود به دنیای خانگی مایلز مورالس ، به چندین عنکبوت دیگر برای پیوستن به تیم متمایز پیوست.

پس از اولین رقم 1/6 مقیاس Miles Morale شکل جمع آوری شده با الهام از Spider-Man: Into the Spider-Verse فیلم سینما، اسباب بازی های داغ شکل کلکسیونی Spider-Gwen در مقیاس 1/6 را نشان می دهد که از بعد دیگری ارائه شده است.

بر اساس ظاهر Spider Gwen در این فیلم ، چهره بسیار دقیقی از یک مجسمه سر تازه توسعه یافته با شباهت باورنکردنی گوئن استیسی ، یک مجسمه سر ماسک دار با چند جفت قطعه چشمی قابل تعویض برای ایجاد عبارات مختلف ، یک بدن تازه توسعه یافته ، برخوردار است. کفش باله اشک دار با کت و شلوارهای الگوی وب سفید ، سیاه و صورتی را در خیاطی دقیق و جزئیات عالی ، لوازم جانبی شگفت انگیز شامل یک ویژگی کلکسیونی در مقیاس 1/6 می باشد که اسپایدر-هام دست خود را می چسباند ، ماسک عنکبوت-گوئن ، گوشی های هوشمند ، کیس آینه ، کتاب فیزیک ، لوازم جانبی وب متنوع ، تصویر طنز الهام بخش از پس زمینه شخصیت ، همچنین یک غرفه شکل پویا برای تهویه هوایی است.

فیلم پیشنهادی  بررسی SFF 2020: کریسمس مبارک ، Yiwu

شکل Spider-Gwen راه خود را به مجموعه Spider-Verse تغییر می دهد!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *