دسته‌ها
دانلود فیلم

شکل Mandalorian Premium Format را ببینید

وقتی کسی راه ماندالور را انتخاب می کند ، شما هم شکارچی و هم طعمه هستید. ”

Sideshow برخی از تصاویر و جزئیات مربوط به آنها را منتشر کرده است ماندالوریایی™ Premium Format ™ شکل ، رقمی در مقیاس سه ماهه با نسخه محدود بر اساس مجموعه های تحسین شده لایو اکشن.

از زمان اکران The Mandalorian ™ در دیزنی + ، این شکارچی فضل مرموز و رواقی تبدیل به یک شخصیت محبوب برای جنگ ستارگان™ طرفداران جدید و قدیمی. کهکشان و اهدافش به همین سادگی شناخته می شوند ماندالوریایی، زیر کلاه ایمنی بسکار او دین جارین وجود دارد ، یک ریشling سابق که اکنون با فداکاری بسیار راه ماندالور را می پیماید. اما همه چیز تغییر می کند وقتی او با دارایی بیگانه ای شناخته می شود که فقط به نام کودک شناخته می شود و این جفت به دو طایفه نشکن تبدیل می شوند.

شکل Polystone Mandalorian Premium Format 20 سانتی متر طول دارد و یک تصویر دقیق ، پویا و کاملاً مجسمه ای از این شکارچی معروف مشهور فضل است که با الهام از یک عکس نمادین از فصل اول این مجموعه پخش شده است. ایستاده در کنار کالسکه معلق شناور کودک ، ماندالوریان شجاعانه کهکشان خطرناک را برای محافظت از آنچه که قبلا طعمه او بوده است. زره نقره ای او نشان دهنده کار سخت و هوازدگی است که برای بدست آوردن بسکار کافی برای ایجاد هر قطعه ، با نشان گل و لای او ، نمادی که توسط زره پوش مطابق با سنت ماندالور به او داده شده ، نشان داده شده است. Mandalorian مجهز به ابزار شکار فضل خود ، ثابت می کند که یکی از ماهرترین و ترسناک ترین جنگجویان کهکشان است.

فیلم پیشنهادی  جاستین ترو و ملیسا جورج را در تیزر برنامه The Mosquito Coast برای Apple TV + تماشا کنید

طول آن 20 stands است و 630 دلار قیمت دارد! رقم قالب برتر از آگوست تا اکتبر سال 2021 منتشر خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *