دسته‌ها
دانلود فیلم

ضبط: پروژه ماریون استوکس – تریلر فیلم مستند جدید را تماشا کنید

ماریون استوکس سی سال مخفیانه ضبط تلویزیون بیست و چهار ساعت در روز بود. این کار در سال 1979 با بحران گروگانگیران ایران در طلوع سیکل خبری بیست و چهار ساعته آغاز شد. این در 14 دسامبر سال 2012 به پایان رسید در حالی که قتل عام سندی هوک در حالی که ماریون درگذشت ، در تلویزیون بازی می کرد. در این بین ، ماریون روی 70،000 نوار VHS ضبط کرد ، با ضبط انقلاب ها ، دروغ ها ، جنگ ها ، پیروزی ها ، فاجعه ها ، شکوفه ها ، گفتگوها و تبلیغات تجاری که به ما می گوید چه کسی بوده ایم و نشان می دهد که تلویزیون چگونه دنیای امروز را شکل داده است.

قبل از «اخبار جعلی» ماریون برای بایگانی هر آنچه گفته و از تلویزیون پخش می شد برای محافظت از حقیقت می جنگید. مردم آن را نمی دانند ، اما شبکه ها آرشیوهای خود را برای ده ها سال در آشغال تاریخ حذف می کردند. شگفت آور است که ماریون آن را نجات داد ، و اکنون بایگانی اینترنت نوارهای او را دیجیتالی می کند و ما قادر خواهیم بود به صورت آنلاین آنها را جستجو کنیم.

این یک راز به شکل کپسول زمانی است. این در مورد یک فعال رادیکال کمونیست است که به یک بایگانی با ثروتمند ثروتمند تبدیل شد. کار او دیوانه وار بود اما آن هم نبوغ بود و برای اختصاص دادن زندگی خود به این پروژه چشم انداز و دیوانه کننده ، هزینه ای عمیق می پرداخت.

https://www.youtube.com/watch؟v=DJNUdz6wQ3w

فیلم پیشنهادی  Vinyl Generation - پیش پرده مستند جدید را تماشا کنید

ضبط کننده کارگردانی شد مت گرگ. این فیلم برتر در جشنواره فیلم Tribeca 2019 و بازی در Hot Docs ، جشنواره فیلم لندن و بسیاری از جشنواره ها و موزه های فیلم دیگر در سراسر جهان برگزار شد. Zeitgeist Films فیلم را در سینماها در سرتاسر آمریکا پخش کرد و پس از آن نسخه های DVD و جریان پخش شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *