دسته‌ها
دانلود فیلم

طبق یک نظرسنجی جدید ، اشتیاق مخاطبان برای بازگشت به سینماهای انگلیس در بالاترین حد خود قرار دارد

آخرین یافته های نظرسنجی تایید می کند که اشتیاق مخاطبان سینما برای بازگشت به صفحه نمایش بزرگ در بالاترین حد خود قرار دارد. این در حالی است که بسیاری از سینماهای سراسر انگلیس از 17 مه در مرحله بعدی نقشه راه خارج از قفل ، چراغ سبز نشان می دهند تا بیش از 80 درصد سینماهای انگلیس از چند مخاطب دیگر استقبال کنند.

یک مطالعه پیگیری در حال انجام ، به سفارش سازمان بین المللی اول سینماو بین 25 تا 27 آوریل تایید می شود که 38 درصد از مخاطبان قصد دارند در ماه اول بازگشایی سایت ها و 34 درصد دیگر در چند ماه اول بازگشایی سایت بازگشت کنند.

این نظرسنجی ، که بارها از سینماگرایی بعنوان کمترین فعالیت تفریحی خارج از خانه یاد کرده است ، همچنین تأیید می کند که نوجوانان ، بزرگسالان جوان و خانواده ها از اولین کسانی هستند که به این کشور باز می گردند و دوباره با تجربه غوطه وری و هیجان انگیز فقط درگیر می شوند. از تماشای آخرین فیلم ها در صفحه بزرگ. بیش از 59 درصد مخاطبان این نظرسنجی موافقت کردند که نمی توان تجربه سینما را در خانه بازآفرینی کرد ، با استناد به تصاویر دیدنی و جذاب و صدای غوطه وری و فضای بی نظیری که فقط سینما می تواند فراهم کند.

فیلم پیشنهادی  جالب Lego Minifigs: عروس شاهزاده خانم ، درخشان ، سخت می میرند ، آنها زندگی می کنند و آخرین اژدها هستند

مخاطبان بازگشتی می توانند طی ماههای آینده و فراتر از آن از انبوهی از فیلمهای جدید لذت ببرند. درست در ماه اول پس از بازگشایی ، این انتخاب متنوع شامل: برندگان اسکار تازه تاجگذاری شده است Nomadland ، Minari ، The Father ، Judas and the Black Messiah ، Sound of Metal و دور دیگر؛ دنباله های پر سر و صدا مانند Peter Rabbit 2: The Runaway و یک مکان آرام قسمت دوم؛ مردم کاملاً مورد توجه مردم هستند کرولا و در ارتفاعات؛ و سر و صدا گیشه جهانی شیطان قاتل.

تحقیقات اخیر همچنین سینماها را نسبت به سایر محیطهای سرپوشیده مانند تئاترها و اماکن موسیقی با ایمنی بیشتر مورد تأیید قرار داده است ، در حالی که سالن بریتانیا بخاطر پاسخ آنها به بیماری همه گیر سال گذشته و اجرای اقدامات گسترده ایمنی ، که همه اعمال شده است ، ستایش می شود برای محافظت از سلامتی و ایمنی مخاطبان و کارکنان. 93 درصد از تماشاگران سینما که سال گذشته بازگشتند ، تجربه را به دیگران توصیه می کنند و 99 درصد از اقدامات بهداشت و ایمنی در سینمای محلی خود راضی هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *