دسته‌ها
دانلود فیلم

طنز نیویورک اولین موج پنل ها را اعلام می کند

ReedPop – پیشروترین تولیدکننده رویدادهای فرهنگ پاپ در جهان – اولین موج پنل امسال Meticrse Comic Con کاملا دیجیتالی New York را اعلام کرد. از 8-11 اکتبر ، کانال YouTube Comic Con نیویورک منحصراً پانل های پخش جریانی مارک های سرگرمی برجسته را پخش می کند.

علاوه بر پانل هایی که بصورت مستقیم و بصورت درخواست بصورت مستقیم از طریق YouTube پخش می شوند ، طرفداران می توانند در پرسش و پاسخ استعدادهای درخشان در پانل ها شرکت کنند ، هر پانل را به یک مهمانی تماشا تبدیل کنند و با استفاده از نظرات YouTube ، برگه انجمن و گفتگوی زنده YouTube با سایر طرفداران به گفتگو بپردازند .

همانطور که در زیر مشاهده خواهید کرد ، Metaverse New York Comic Con نام های بزرگی از فرهنگ و سرگرمی پاپ را برای یک تجربه چهار روزه جذاب به مدت چهار روز به YouTube وارد خواهد کرد:

دور هم جمع شدن یک خانواده جهنمی هلستروم در آستانه اتفاق است و همه شما دعوت شده اید! به بازیگران و خالق سریال ترسناک آینده Hulu بپیوندید ، هلستروم، همانطور که آنها در مورد آنچه که باعث شده این کمیک پر پیچ و خم به زندگی منجر شود بحث می کنند و به س burningالات سوزان طرفداران پاسخ می دهند. همه 10 قسمت از هلستروم اولین نمایش جمعه ، 16 اکتبرهفتم در هولو

فیلم پیشنهادی  تلاش فراخوانی نسخه جدید HeroQuest است

شما نمی توانید از آنچه در آن زندگی می کند فرار کنید! هیولاها را کشف کنید و داستان های قابل تأمل را که در سری جدید Hulu زنده شده است ، باز کنید ، سرزمین هیولا، بر اساس مجموعه داستان های کوتاه از “هیولاهای دریاچه آمریکای شمالی” ناتان بالینگرود با بازیگران و مری لاوز ، سازنده / مجری برنامه ، همراه شوید تا در کابوس ها فرو رفته و نگاهی به آنچه در پشت صحنه رخ داده است ، به اشتراک بگذارید. همه 8 قسمت از سرزمین هیولا اولین نمایش جمعه ، 2 اکتبردوم در هولو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *