دسته‌ها
دانلود فیلم

طنز نیویورک اولین موج پنل ها را اعلام می کند

ReedPop – پیشروترین تولیدکننده رویدادهای فرهنگ پاپ در جهان – اولین موج پنل امسال Meticrse Comic Con کاملا دیجیتالی New York را اعلام کرد. از 8-11 اکتبر ، کانال YouTube Comic Con نیویورک منحصراً پانل های پخش جریانی مارک های سرگرمی برجسته را پخش می کند.

علاوه بر پانل هایی که بصورت مستقیم و بصورت درخواست بصورت مستقیم از طریق YouTube پخش می شوند ، طرفداران می توانند در پرسش و پاسخ استعدادهای درخشان در پانل ها شرکت کنند ، هر پانل را به یک مهمانی تماشا تبدیل کنند و با استفاده از نظرات YouTube ، برگه انجمن و گفتگوی زنده YouTube با سایر طرفداران به گفتگو بپردازند .

همانطور که در زیر مشاهده خواهید کرد ، Metaverse New York Comic Con نام های بزرگی از فرهنگ و سرگرمی پاپ را برای یک تجربه چهار روزه جذاب به مدت چهار روز به YouTube وارد خواهد کرد:

دور هم جمع شدن یک خانواده جهنمی هلستروم در آستانه اتفاق است و همه شما دعوت شده اید! به بازیگران و خالق سریال ترسناک آینده Hulu بپیوندید ، هلستروم، همانطور که آنها در مورد آنچه که باعث شده این کمیک پر پیچ و خم به زندگی منجر شود بحث می کنند و به س burningالات سوزان طرفداران پاسخ می دهند. همه 10 قسمت از هلستروم اولین نمایش جمعه ، 16 اکتبرهفتم در هولو

فیلم پیشنهادی  تری گیلیام در حال کار بر روی یک پروژه فیلم جدید است که بر اساس ایده قدیمی استنلی کوبریک ساخته شده است

شما نمی توانید از آنچه در آن زندگی می کند فرار کنید! هیولاها را کشف کنید و داستان های قابل تأمل را که در سری جدید Hulu زنده شده است ، باز کنید ، سرزمین هیولا، بر اساس مجموعه داستان های کوتاه از “هیولاهای دریاچه آمریکای شمالی” ناتان بالینگرود با بازیگران و مری لاوز ، سازنده / مجری برنامه ، همراه شوید تا در کابوس ها فرو رفته و نگاهی به آنچه در پشت صحنه رخ داده است ، به اشتراک بگذارید. همه 8 قسمت از سرزمین هیولا اولین نمایش جمعه ، 2 اکتبردوم در هولو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *