دسته‌ها
دانلود فیلم

عنصر پنجم و مسنجر: جوک قوس ، لوک بسون را برنده شوید

ما به شما این فرصت را می دهیم که برنده کلاسیک شوید عنصر پنجم و مسنجر: جوآن قوس توسط کارگردان لوک بسون، که هر دو در نسخه های مجدد با نام تجاری جدید در Blu-ray ، DVD و بارگیری دیجیتال از تاریخ 24 اوت در دسترس هستند.

شاهکار علمی تخیلی 1997 Besson THE FIFTH Element کاملاً بازیابی شده است و همچنین برای اولین بار در 4K Ultra HD خیره کننده نیز قابل تجربه است. در این فیلم ، زمین با یک توپ عظیم آتش سوزی به سمت کره زمین در حال نابودی است. کرنلیوس ، راهب قدیمی ، می داند که چگونه جلوی سوزش را بگیرد: پنجمین موجود عالی ، که چهار عنصر اساسی – هوا ، آب ، آتش و زمین را متحد می کند – باید احضار شود زیرا این تنها موجودی است که می تواند شر را متوقف کند.

در THE MESSENGER: JOAN OF ARC ، جوان جوآن کشور خود را به خانه می گذارد ، وارث تاج و تخت فرانسه را جستجو می کند و به او می گوید که خدا او را به وظیفه آزاد کردن فرانسه از انگلیسی متهم کرده است. جون اعطای ارتش ، وعده های خود را برآورده می کند ، اما بعدا خیانت می شود و به عنوان جادوگر محاکمه می شود. بسون وضوح واضح و روشن واضح ژاک ریوت (ژان لا پوکل) را با داستان سریال پر سرعت در هم می آمیزد و یکی از جسورانه ترین نسخه های افسانه Joan of Arc را که هنوز تولید شده است ، ارائه می دهد.

فیلم پیشنهادی  Back to the Future: The Trilogy Ultimate راه ما برای جشن گرفتن سی و پنجمین سالگرد است

برای به دست آوردن نسخه ای از عنصر FIFTH و MESSENGER: JOAN OF ARC در Blu-Ray ™ ، به سؤال زیر پاسخ دهید.

عنصر پنجم و مسنجر: جوک قوس ، لوک بسون را برنده شوید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *